Skocz do zawartości
MeWash73

Słuchawka bluetooth a Spica - jakie polecane?

Rekomendowane odpowiedzi

Makif

to samo zdanie mam co do wieszaka i na motor tez sie nada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale one nie sa stereo? ja mam jeszcze WEP-500 Samsunga i tez chodzi ale to tylko w samochodzie używam

taa, hm1600 którą kupiłem to klasyczna słuchawka wieszana na uchu, oczywiście mono no bo jak inaczej :D

wygląda tak:

70hrok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rafiii, da się tą słuchaweczkę zawiesić zarówno na prawym jak i lewym uchu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, pasuje zarówo na prawe jak i lewe ucho, wieszaczek jest ściągany i można go ustawić na które ucho chcemy.

chyba nie ma słuchawek bluetooth tylko na jedno ucho :D każdą można zawiesić na lewym/prawym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ;) Nie miałem jeszcze słuchawki BT, dlatego się upewniem :]

[edit] Zamówiłem słuchawkę w sklep.samsungmobile.pl i nie wiedzieć czemu transakcja została anulowana. Kasę przelałem, jedyny podany kontakt to mail, zero odzewu. Nie polecam.

Edytowane przez Michalko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam opinii o słuchawce Samsunga WEP750.

Nie ukrywam że za priorytet postawiłem wygląd jednak chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda sprawa jakości rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki za odpowiedź ;) Nie miałem jeszcze słuchawki BT, dlatego się upewniem :]

[edit] Zamówiłem słuchawkę w sklep.samsungmobile.pl i nie wiedzieć czemu transakcja została anulowana. Kasę przelałem, jedyny podany kontakt to mail, zero odzewu. Nie polecam.

ja bralem z allegro, nówka sztuka na drugi dzień przyszła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jako, że słuchawki dołączone do i5700 niestety nie odpowiadają mi (krótki kabel, są nieporęczne itd.), aktualnie korzystam z zestawu Sony Ericsson HBH-DS970.

hbhds970_main.jpg

Sony Ericsson HBH-DS970

Wcześniej miałem SE k770i i HBH-DS970 współdziałały z nim idealnie - co nie jest niczym szczególnym, skoro producentem jest ta sama firma ;)

Jak HBH-DS970 sprawuje się z Samsungiem i5700? Jakość dźwięku rozmowy jest bardzo dobra, muzyki dobra. Niestety na wyświetlaczu zestawu słuchawkowego nie wyświetlają się tytuły słuchanych utworów oraz nazwy kontaktów - ukazują się jedynie ich nr telefonów.

Podsumowując, zestaw słuchawkowy Sony Ericsson HBH-DS970 średnio spisuje się z Samsungiem i5700, zatem radzę poszukać coś innego...

Pozdrawiam, Kuba

Edytowane przez --kuba86--
    dodanie obrazka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem na allegro słuchawki bluetooth Motoroli model S9

motorola_s9_hd.jpg

początkowo trochę uciskały ale przyzwyczaiłem się albo one się trochę rozgięły

pod względem kompatybilności działają bardzo dobrze - nie ma problemów z przełączaniem piosenek (w większość odtwarzaczy), odbiorem połączeń, podgłaszaniem itp

Na fotkach mozę wyglądać na słuchawki dokanałowe, jednak one wcale nie wchodzą głęboko do ucha - określiłbym bardziej jako douszne, a więc nie tłumią zewnętrznych dźwięków mocno; co ma też plusy, np używam je do jazdy na rowerze

jednak jeśli chodzi o jakość dźwięku to jestem trochę rozczarowany i nie chodzi tylko tu o te słuchawki tylko o samą technologie bluetooth, dźwięk nie jest taki czysty i dynamiczny jak przy klasycznych słuchawkach na kablu

sprawdzałem również przy powiązaniu słuchawek z komputerem eliminując podejrzenie że na to ma wpływ telefon, a także testowałem słuchawki kumpla - wysoki model Sony (u nas ok 400zł) i jakość podobna

zdarzają też się czasami krótkie przerwy jeśli mamy słabą baterie a telefon w większej odległości

jednak jadąc ulicą i nie liczyłem na idealny dźwięk tylko na praktyczność i pod tym względem moje słuchawki dobrze się sprawdzają i nie żałuje zakupu (ok 100zl z przesyłką); wgrałem do nich też softa z nowszego modelu, u nas nie dostępnego S9-HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emitar

jednak jeśli chodzi o jakość dźwięku to jestem trochę rozczarowany i nie chodzi tylko tu o te słuchawki tylko o samą technologie bluetooth, dźwięk nie jest taki czysty i dynamiczny jak przy klasycznych słuchawkach na kablu

Ja mam słuchawki Altec Lansing BackBeat 903 i dźwięk mam bardzo czysty i dynamiczny, jedynie adapter minijack->bluetooth nie gra tak jak na wbudowanym bluetoothem, ale to tak nawiasem mówiąc. Polecam każdemu te słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi