Skocz do zawartości
MeWash73

Słuchawka bluetooth a Spica - jakie polecane?

Rekomendowane odpowiedzi

[archeolog]

Czy ktoś po przejściu na CM alpha7.3 ma problem z połączeniem się ze słuchawką? Mam słuchaweczkę Jabra BT2070 i nawet mi nie wykrywa słuchawki:/

[/archeolog]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg

Czy za pomocą słuchawki nokia BH 104 będę mógł słuchać muzyki, czy tylko zostają rozmowy telefoniczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yameso
    Ja zdecydowalem sie w koncu na Nokie BH-504 i polecam goraco. Jakos muzyki znacznie lepsza niz przez samsungowe sluchawki, jakos rozmow lepsza niz przez sam telefon. No i sterowanie bez wyciagania telefonu z kieszeni - bezcenne;)

I jak jest z muzyka w bh 504? Mam bh 503. Sa bardzo wygodne kiedy sie ich nie uzywa - po prostu sa na szyi i nie przeszkadzaja, przy noszeniu na uchu troche cisna - trzeba sie przyzwczaic. Czas działania/ładowania i zasieg to tez świetna sprawa! Niestety slabo tlumia dzwieki - w obie strony. Kiedy slucham czegos w pokoju, dziewczyna jest takze biernym słuchaczem :P

Jak to wyglada w bh 504? Jakie sa w nich basy i jakosc dzwieku? Maja ten sam zasieg i czas działania/ładowania?

ADD: Zapomniałem dodac ze słuchawek używam tez np na siłowni (bieżnia itd...) wiec nie powinny spadac z uszu przy wiekszym ruchu... Jak w tym przypadku z 504?

Edytowane przez Yameso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ja kilka dni temu pozyczylem od kolegi sluchawke Jabra BT2070, ale mam problem bo Spica w ogole mi jej nie wykrywa.. I nie za bardzo wiem co mam zrobic dalej zeby wykrylo mi ta sluchawke.. :/ Prosze o jakies rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi