Skocz do zawartości
Denionet

Usunięte wszystkie aplikacje w tym market:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam G1 z CyanogenMod 4.1.99 i wkurzało mnie to że non stop brakuje mi miejsca na telefonie, a bardzo mało aplikacji miałem na telefonie. Poczytałem parę instrukcji/postów na temat app2SD, ale w końcu postanowiłem zrobić Trzy Partycje, bo pisało że wystarczy mieć zrootowany telefon.

I zrobiłem trzy partycje na karcie i po włączeniu wszystkie aplikacje i wszystkie dane poszły ;( w tym niestety market. Próbowałem dać Ustawienia Fabryczne, ale to nic nie pomogło :(

Proszę o pomoc, co mam zrobić... Nie chcę odzyskiwać wszystkich danych, wystarczy mi aplikacje oryginalne, np. FaceBook, market, mapy, kalendarz itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj od nowa rom. Dziwi mnie ze siedzisz na tym starociu jeszcze... Niepamiętam czy on potrzebował gapps czy nie. Zmien rom najlepiej na cos konkretnego lepie, a zobaczysz ile straciłes...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. ja kupiłem z Cyanogen'em dlatego mam taki... A jaki mi polecacie i żeby zapisywał gry na karcie pamięci?? Bo na tamtej stronie pisało że wymaganie są takie że trzeba mieć Recovery od Cyana w wersji conajmniej 1.3.1.

Dlatego zrobiłem to, bo akurat się okazało że mam cyanogena.

PS telefon mam od tygodnia (używany).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a internet od kiedy masz? Od wczoraj? naucz sie szukac, bo takie pytaja przewijają sie co chwile... Spokojnie mozesz wgrac jakis reom oparty na 2.1. Np chromatic 3.9.1 (na forum nie znajdziesz bo niechcąco mod usunął temat) tu masz link do XDA [ROM] [2.2] [G1,MT3G, MT3G1.2, Dream, Magic] Chromatic 4.0 - [07/20 - V4.0] - xda-developers Tylko nie porywaj sie na wersje 4.0 bo to froyo. Żeby miec eclair musisz mieć haykuro SPL. Jak je zdobić? poszukaj w dziale romy i modyfikacje przyklejoneog tematu. Ale najpierw musisz wiedziec jakie masz SPL. Włącz telefon kombinacją camera+power. Jak pojawią sie androidki na deskorolkach to sprawdz czy w któryms z wersów widnieje cyfra 1.33.2005 ( to jest albo hboot, albo hspl, niepamietam) jesli jest taka cyferka to masz hyakuro SPL. i jedyne co musisz zrobic to wgrac nowe recovery od amona_ra wersja 1.7 zrobic partycje przy pomocy recovery i wgrac rom. A jak nie to musisz przebrnac przez cały poradnik o którym mówiłem wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamilM

Co tak jedziecie chlopaka? Przecież przeczytal co ma zrobić i jak zrobić partycje, ale widocznie coś nie poszlo. Powinieneś kolego napisać co dokladnie po kolei robiles i na podstawie jakiego poradnika, to Ci powiemy co moglo pójść nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedziecie? Ty chyba nie wiesz co to znaczy... napisałem co ma zrobic O_O Czego Ty jeszcze oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powinieneś kolego napisać co dokladnie po kolei robiles i na podstawie jakiego poradnika, to Ci powiemy co moglo pójść nie tak.

Posiadałem G1 z CyanogenMod 4.1.99 i zrobiłem Trzy Partycje na karcie SD. Wszystko zgodnie z poradnikiem:

Trzy partycje na karcie Micro SD – Wiki.android.com.pl

Później brat mi mówił że teraz nie mogę wyciągać kartę pamięci, bo na karcie SD mam zapisane aplikacje i trochę RAM'u tam jest. A ja mu mówiłem że partycję mam od teraz zrobioną i tamte aplikacje mam na telefonie i wyciągnąłem kartę ;( Jednak miał rację... Telefon się zawiesił, a później jak włączyłem telefon to nie było nawet aplikacji systemowych ;( w tym niestety market.

Później z poradnika:

ROOT dla HTC G1 - goldcard – Wiki.android.com.pl (tylko 3 punkt) i po włączeniu mam samouczek, i logowanie tylko że mam wyłączone Wi-Fi i nie mogę się zalogować.

Zastanawiam się nad oryginalnym systemem, bo to mnie już wkurza... Może będzie mało pamięci, ale przynajmniej bezpieczniej. A słyszałem, że Google ma wydać jakąś wersję Androida co będzie można zapisywać na karcie pamięci. Czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, to prawda, ma wydac. Froyo, czyli 2.2. Zapomnij o niej :] G1 nawet nie dostanie 2.1 nie mówiąc o 2.1. A wiec root, instalacja jakiegos romu, najlepiej tego co poleciłem, i jazda. W moim poradniki wszytsko jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tamta strona jest:

1. Po angielsku (ale mogę sobie przetłumaczyć)

a po drugie to będę miał system po angielsku - największy minus, a ja szukam jakiegoś polskiego...

Jaki polecasz system, żeby był stabilny, instalowanie na karcie SD, po polsku opis i język w telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ze rom jest na ang stronie nie znaczy ze nie ma PL języka. nic tłumaczyc nie musisz, tylko ściągnąć rom w wersji 3.9.1. Potem zrobic wszytsko jak w moim poradniku, który jest po polsku. To chyba trudne nie jest, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x