Skocz do zawartości
elniunio27

Zdjęcie brandingu Playa z Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

evo 3d z play ma soft brandowany. widac to po paru appsach i animacjach wyłączania telefonu itp. Wiem bo sam kupiłem swojego EVO w PLAY miesiac temu :)

RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.8_Radio_10.59.9020.00_10.15.9020.06_M_release_219793_signed.exe - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com Dokładnie ten o ile się nie mylę miałem oryginalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Moander: czytaj proszę ze zrozumieniem... Czy ja napisałem, że Evo z Play ma niebrandowany SOFT? Napisałem, że ma ustawiony niebrandowany CID, a jeśli nie wiesz co to takiego to poszukaj na forum.

Np. w brandzie Orange jest ustawiony CID na ORANGB10, wobec czego nie da się wgrać RUU (.zip) EU dla niebrandowanego telefonu. Pisałem, że Evo z PLay ma ustawiony (niebrandowany, europejski, WWE...) CID HTC__032 więc cały debranding sprowadza się tylko i wyłącznie do uruchomienia RUU dla Europy bądz pliku zip w HBoot wyciągniętego z tego ROMu.

Poza tym podajesz link do NIEBRANDOWANEGO softu dla EU i to nie jest to co miałeś w telefonie na początku. Owszem, numerek wersji 1.20.401.8 się zgadza, ale podany soft nie zawiera tzw. customizacji Play.

Z tego co widziałem nigdzie nie ma RUU z softem Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evo 3D z play ma ustawiony CID HTC__032 a więc niebrandowany (CID a nie soft!).

Czy mogę przez to rozumieć, że bez żadnych zmian aktualizacja do ICS bedzię możliwa w chwili udostępnienia jej przez HTC, nie będę musiał czekać na operatora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Nie nie będziesz musiał play jest zbyt małą siecią by robić swój własny CID :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie - czy fakt że telefon mam z playa, a korzystam z niego w plusie nic nie zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zmienia, mozesz uzywac jakiejkolwiek karty sim.

Ja mam pytanko czy da sie usunac te gry jak nfs shift, spider man 3d lub the sims 3 bez roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Bez roota się nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

hmm z tego co czytam to evo z playa jest brandowany? ;/ Od początku myślałem, że jest nie brandowany i nie ma simlocka, ponieważ na allegro jest pare ofert z evo z playa i nie mają simlocka, tak przynajmniej piszą sprzedawcy. Mógłby to ktoś wyjaśnić? Interesuje mnie to w szczególności, że przymierzam się do kupna.

Sorry za offtopic

@jacek76

Miałem na myśli to, że po aukcjach na allegro myślałem, że htc evo 3d jest nie brandowany i nie ma simlocka, ale już wyjaśniłeś, że są brandowane ale nie mają simlocka :P

Edytowane przez delrasta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmm z tego co czytam to evo z playa jest brandowany? ;/ Od początku myślałem, że jest nie brandowany i nie ma simlocka, ponieważ na allegro jest pare ofert z evo z playa i nie mają simlocka, tak przynajmniej piszą sprzedawcy. Mógłby to ktoś wyjaśnić? Interesuje mnie to w szczególności, że przymierzam się do kupna.

Sorry za offtopic

Szczerze mówiąc to nie wiem o co ci chodzi...

Z playa jest brandowany ale nie ma simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma simlocka. polityka sieci. Ale ma kilka Playowskich animacji itp. Da się to usunąć, opis tej czynności opisany jest wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x