Skocz do zawartości
elniunio27

Zdjęcie brandingu Playa z Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz napisać, gdzie znaleźć ten UPDATE HTC PG86IMG? Szukam w googlach, ale pojawia mi się masa stron dla htc evo 3d, ale w wersji cdma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wszystki tel z Play mają brandowany soft,ja mam HTC Evo z play i jest czysciutki bez zadnego logo i aplikacji operatora.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam htc evo z play z brandowanym softem,W tym wątku czytałem że tel ma nie brandowany CID HTC__032 , a więc moje pytanie jest następujące ,czy jeśli będą rozsyłane aktualizację to mój telefon je znajdzie tak jak w telefonach bez brandowanych softach pochodzących z dystrybucji htc.Słyszałem że jeśli soft jest brandowany to najpierw dostaje go sieć ,potem go zmienia i dopiero wypuszcza do aktualizacji.Jeśli CID w moim telefonie jest nie brandowany to normalnie dostane aktualizację w tym samym czasie co tel z wolnego rynku czy może się mylę i będzie trzeba czekac aż play dostosuje system do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Dostaniesz aktualizacje tak jak telefon bez brandingu ponieważ telefony z play mają CID taki jak te bez brandowanego softu czyli działa oficjalna aktualizacja ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky
    Możesz napisać, gdzie znaleźć ten UPDATE HTC PG86IMG? Szukam w googlach, ale pojawia mi się masa stron dla htc evo 3d, ale w wersji cdma.

https://docs.google.com/open?id=0BzsIGqkM7l4xTGpwWjdGMXFEbFU Link do oryginalnego ROM-u od HTC w postaci pliku PG86IMG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    Zdjęcie brandingu Playa z Evo 3D[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x