Skocz do zawartości
Kacperekk

Xbox 360 Slim vs Playstation 3 Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem ciekawe propozycje na allegro wyżej wymienionych sprzętów i chciałbym poznać waszą opinie na który zestaw byście się zdecydowali. Proszę nie pisać że taki temat już był itp itd bo tamten temat przeczytałem, z góry dziękuje za odpowiedź

Zestaw pierwszy:

PLAYSTATION 3 + 6GIER+HDMI 2PADY 250GB MPKonsole (1151531327) - Aukcje internetowe Allegro

+Dwa pady

+6 gier z PSN możliwych do wymiany na jedną (np. na GTA VI które bym wziął)

+Kabel HDMI

+ Dysk 250GB (w zupełności by mi wystarczył 120GB ale nie znalazłem interesującego zestawu)

+Gra online za free

+Sixaxis

-Cena

-/+ Podobno Online słabsze od tego z Xbox Live (nie miałem okazji sprawdzić nigdy to tylko takie pogłoski które gdzieś tam kiedyś czytałem, ale nawet jeśli to jest za darmo... a w Xbox na rok trzeba 135 zł co nie jest aż taką wygórowaną ceną)

Zestaw drugi:

http://allegro.pl/item1154628218_xbox_360_250gb_kinect_2pady_hdmi_3gry_wys24h.html

+Dwa pady

+3 dobre gry gratis

+Cena

+Dysk 250GB

+Kabel HDMI

+Zestaw słuchawkowy w zestawie

-Płatne Online (nie wielka cena abonamentu rocznego.. ale zawsze za tą cenę można mieć jedną grę więcej)

Zestaw trzeci:

XBOX 360 ELITE JASPER 2PADY +HDMI+ 5GIER Wys24H! (1154930100) - Aukcje internetowe Allegro

+Najniższa cena

+Dwa pady

+Fajne gierki w zestawie (GTA i jego epizody)

+120 GB

+Kabel HDMI

-Nie jest to wersja slim ;(

-Płatne Online

Zestaw 4

http://allegro.pl/item1158340295_xbox_360_elite_slim_250gb_5_gier_2_kontroler.html

+Dwa Pady

+Kabel HDMI

+Dysk 250GB

+5 Gier

Minusy te co u powyższych "Iksów"

Zestaw 5

http://allegro.pl/item1157543713_xbox_360_elite_slim_250gb_2_gry.html

+Dobra Cena

+Kabel HDMI

+2 Gry do wyboru

+Kabel HDMI

+Dysk 250GB

-1 Pad

Minusy te co u powyższych "Iksów"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski

Taki temat juz byl. Po co kolejny. Przeczytalbys tamten to byś wiedzial ze konsole wybierasz po exclusive ktore ci bardziej pasuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe i znalazł się ;) Gdybyś potrafił czytać to jest temat który z tych zestawów które przedstawiam jest najbardziej opłacalny do kupienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Ja bym wziął PS3, lubię firmę Sony jako producenta konsol :)

Poza tym GTA IV w zestawie + dwa pady (pograsz z kumplem) + dysk 250 GB = niezła propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski
    Hehe i znalazł się ;) Gdybyś potrafił czytać to jest temat który z tych zestawów które przedstawiam jest najbardziej opłacalny do kupienia :)

A co ty liczyc nie umiesz?? Mamy za ciebie liczyc.

Przyklad zestaw za 1170 zl Elite 250 gb + forza3 + halo3 ods + gta + gta:episodes.

Forza + halo = 80 zl

Gta + epiozdy = 150 zl

1170 - 80 - 150 = 940 zl

940 zl za elitka to troche drogo.

Moja rada szukaj slimki. Bedzie ciszej chodzic i ma WiFi wbudowane.

Pozatym odpowiedz sobie na pytanie jakie exclusive wybierasz? Bo byc moze ps3 bardziej ci przypasi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam xboxa i jestem zadowolony.dla kaxdego cos dobrego.nie rozumiem twk wojny miedzy uzytkownikami platform.dla kazdego cos dobrego. nie liczy sie platforma.

Wysłano z mojego 32A Magic GiantRider Port przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem obie konsole: Xbox 360 i Playstation 3.

Xbox ma w mojej opinii wygodniejsze pady, lepiej leżą w dłoni, zamiana analoga z "krzyżakiem" to coś rewelacyjnego.

Xbox posiada również dobre Exclusivy: Gears of War, Halo 3.

Nie wiem czy to moje subiektywne odczucie, ale boxik lepiej wyświetla na słabszych telewizorach (bez HD Ready, czy Full HD)

Teraz mam PS3....

Konsola jest brzydka.

Cudowny interfejs dla użytkownika, multum opcji, wszystko jasno, przejrzyście i klarownie posegregowane.

Blu-ray.

Exclusivy: Little Big Planet, God of War.

Wielkim plusem Sonego jest niewątpliwie możliowość grania przez sieć całkowicie za darmo.

Tak więc w mojej opinii między Boxem a Playem, można postawić znak równośći.

Jeśli miałbym wybierać - to jednak Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski
    Miałem obie konsole: Xbox 360 i Playstation 3.

Exclusivy: Little Big Planet, God of War.

Heh zapomniales o Heavy Rain, Uncharted 1 i 2. Sony ma lepsze exy dlatego ja zamienilem swojego x na playa.

Exy z x mi nie odpowiadaly. GOW nie zachwyca, Forza 3 nudna byla. Jedna z niewielu gier przy ktorej usnalem w fotelu ::/ Alan Wake zachwyca tylko przez moment.

Co do pada to faktycznie x ma lepszego pada, ale powoli juz sie przyzwyczajam do pada z ps3.

a ja mam xboxa i jestem zadowolony.dla kaxdego cos dobrego.

Jestes zadowolony bo masz przerobiona konsole i nie kupujesz oryginalów. Ciekawe czy x bylby taki popularny w Polsce gdyby nie dalo sie go przerobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    (np. na GTA VI które bym wziął)

O ja też bym w to zagrał! Szkoda że 5 nie było ale co tam. 6 pewnie wymiata! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na twoim miejscu bym wziął xbox360.

Zalety :

-W nowym xboxie slim masz wifi

-Jest cichsza od poprzedniczki ale gdybś kupywał elite to musiałbyś instalować na dysk twardy żeby szedł cicho.

-Podkręcona chłodnica już nie pojawią sie 3 diody śmierci.Gdybyś chciał elite dokupuje się chłodnice kosztuje 20zł jest to taka podstawka pod xboxa

-bardzo wygodny pad dobrze siada na dłoni,dłoń się nie poci.

-Xbox live bardzo dobrze rozbudowana ponad 150 dem gier,za microsoft points kupujesz gry arcade,filmy,teledyski.

-Xbox live Gold posiadasz lastfm,facebook,twitter

-jeżeli posiadasz viste lub 7 możesz oglądać filmy za momocą windows media center.

-Możesz łączyć się z komputerem za pomocą windows media connect lub tv eristy ale polecam tv eristy.To co masz na komputerze możesz oglądać przez xboxa.

-Podobno może być w xbox360 przeglądarka internetowa tylko potrzebny jest do tego media center

-Xbox live ma być w Polsce jeszcze w tym roku.

-Lepsz grafika jest pod względem gier 1080p.

Minusy:

Xbox live płatne

-Nie kupuj starszych wersji takich jak premium czy arcade.

;)

Ja sam mam xboxa w domu jestem z niego zadowolony

---------- Post dołączono o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Ja na twoim miejscu bym wziął xbox360.

Zalety :

-W nowym xboxie slim masz wifi

-Jest cichsza od poprzedniczki ale gdybś kupywał elite to musiałbyś instalować na dysk twardy żeby szedł cicho.

-Podkręcona chłodnica już nie pojawią sie 3 diody śmierci.Gdybyś chciał elite dokupuje się chłodnice kosztuje 20zł jest to taka podstawka pod xboxa

-bardzo wygodny pad dobrze siada na dłoni,dłoń się nie poci.

-Xbox live bardzo dobrze rozbudowana ponad 150 dem gier,za microsoft points kupujesz gry arcade,filmy,teledyski.

-Xbox live Gold posiadasz lastfm,facebook,twitter

-jeżeli posiadasz viste lub 7 możesz oglądać filmy za momocą windows media center.

-Możesz łączyć się z komputerem za pomocą windows media connect lub tv eristy ale polecam tv eristy.To co masz na komputerze możesz oglądać przez xboxa.

-Podobno może być w xbox360 przeglądarka internetowa tylko potrzebny jest do tego media center

-Xbox live ma być w Polsce jeszcze w tym roku.

-Do nowego xboxa dostajesz adapter kinect dzięki niemu możesz sterować gry za pomocą własnego ciała

-Lepsz grafika jest pod względem gier 1080p.

Minusy:

Xbox live płatne

-Nie kupuj starszych wersji takich jak premium czy arcade.

;)

Ja sam mam xboxa w domu jestem z niego zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x