Skocz do zawartości
slodown

Ile razy wasz GOCLEVER był w serwisie?

ile usterek miał twoj goclever  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. ile usterek miał twoj goclever

• 1
        1
      • 2
        1
      • 3
        2
      • więcej
        1

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy tylko mój tablet jest tak awaryjny? W moim padł dotyk, wymienili mi na nowy z czego sie ucieszyłem, ale nie na długo bo po pierwszym uruchomieniu chciałem rozładowac baterie do zera co mi sie nawet udało. Bateria sie rozladowala do 0%, po czym pokazała ze ma 98% i dzialala jeszcze 5 godzin poczym zaczeły sie problemy z dotykiem. Po wyłączeniu sie nie chciał włączyć, podłączylem ładowarkę i sie uruchomił :/ właśnie go testuje po ładowaniu przez 9 godzin dalej ma 98% czyli tyle ile wczoraj jak go podłączylem.

Chyba czeka mnie kolejna wizyta w serwisie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomznh

Czyli popełniłeś klasyczny błąd przy korzystaniu z nowoczesnych urządzeń. Tych akumulatorków, które aktualnie są używane w urządzeniach nie powinno się nigdy do końca rozładowywać bo się mogą rozkalibrować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Sciagnij sobie BatteryCalibration. Naladuj ile sie da, odznacz by nie czekal na 100% i daj kalibracje. Potem wylacz tablet i podepnij do ladowania az pasek ladowania przestanie sie przesuwac i bedzie stal w miejscu. Wlacz tablet i znow daj kalibracje i powinno byc ok.

Pczywiscie musisz miec roota.

---------- Post dołączono o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

kto zakladal ta ankiete?? To niech wstawi pozycje ze nie byl w serwisie jego tablet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z bateryjka poradzilem sobie chwile po napisaniu poprzedniego postu, teraz zaczyna szwankowac dotyk :/ chyba mam pecha bo do tego po resecie do fabrycznych, mam 0 (zero) wolnego miejsca na tabie a uzyte 43 MB w weekend wgram softa na nowo. Kupilem to g-%-*$ zeby miec kontakt z zona na skype bo jestem za granica ale chyba wracam do skype w telefonie a tab na sell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje odpowiedzi ZERO, więc nie głosuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zero:) i mam nadzieje ze tak pozostanie

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Ja tez ZERO :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tablet miałem wysyłać do serwisu, było już nawet zgłoszenie, na szczęście rom Manty rozwiązał moje problemy z tabletem i w serwisie nie był :)

Wysłano z MID06 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tablet zagnie was wszystkich....

Obecnie trwa 3 reklamacja...

Tablet kupiłem na początku kwietnia. Od razu okazało się że jest uszkodzony dotyk. Wysłałem go do serwisu. Po 13 dniach przyszedł z powrotem. Naprawili mi dotyk ale z tabletu i tak nie mogłem korzystać ponieważ cały czas się resetował i zacinał. Wysłałem go znowu. Po tygodniu otrzymałem z powrotem NOWY TABLET! Cieszyłem się jak dziecko...po 2 dniach okazało się, że "nowy" tablet ma również uszkodzony dotyk! Objawy identyczne jak w przypadku pierwszej reklamacji. A po za tym nie wiem czego ale w aplikacji Android Assistent wykazywał mi tylko 306 MB RAM-u?...(w starym tablecie pokazywał jak trzeba 512MB)

Obecnie mój tablet trzeci raz jest w serwisie. Wysłałem go w piątek (01,06). Obiecali mi, że zajmą się nim bez kolejki.

A teraz z innej beczki...Ostatnio na TVN Turbo był odcinek Gadżet w którym testowali trzy najtańsze tablety 10" dostępne na rynku...oczywiście tablet Goclever wypadł najgorzej >:( Mam prawo żałować, że zdecydowałem się na zakup tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz z innej beczki...Ostatnio na TVN Turbo był odcinek Gadżet w którym testowali trzy najtańsze tablety 10" dostępne na rynku...oczywiście tablet Goclever wypadł najgorzej >:( Mam prawo żałować, że zdecydowałem się na zakup tego modelu.

najgorzej to mało mówi, z jakimi tabletami go porównywali?

Wysłano z MID06 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi