Skocz do zawartości
Tadex

Samsung Galaxy Note - 4.0.3 wraz z polską premierą SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

Tadex
    Napisano (edytowane)

Może nie wielu z nas to zauważyło jednak od dzisiejszego poranka dla naszego modelu N-7000 została udostępniona aktualizacja systemu Android do wersji 4.0.3.

Aktualizacja jedno plikowa (dla nie brandowanych modeli, możliwe iż modele z brandingiem operatorów również ją otrzymały jednak nie jest to sprawdzona informacja) - TouchWiz4 z Androidem 4.0.3 - 320mb + aktualizacja SMemo do nowej wersji z dodatkowymi funkcjami.

Ogólne wrażenie po aktualizacji bardzo pozytywne - trochę nowinek w ustawieniach, nieco zmieniony układ graficzny, dodatkowe Widgety, animacje przewijania w komunikatorach typu messenger, no i nieco zmieniony wygląd podstawowych aplikacji systemowych jak kontakty, e-mail oraz wiadomości.

Edytowane przez Tadex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapomniałeś dodać jeszcze o skopanym kernelu, który może powodować cegiełkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, ale zauważyłem także, że bateria drastycznie traci na żywotności.

Też tak macie?:>

A wygląd i funkcję faktycznie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

Pytanie do użytkowników ISC na Note.

Otóż śmigam od dziś na andku 4.0, ale tym niemieckim ( to ten z walniętym Kernelem i groźbą ukatrupienia telefonu ). Nie bawię się w wgrywanie custom romów i tak dalej ( bo na dzień dzisiejszy jest mi to zbędne ).

Soft śmiga mi zupełnie poprawnie, system jest szybszy, jest sporo mniej przycięć i tak dalej.

Jak się sprawuje bateria powiem za jakiś czas bo dopiero zaktualizowałem.

Mam jednak pytanie. Otóż oglądając niemieckie materiały wideo zauważyłem iż po ściągnięciu belki powiadomień prócz standardowego zestawu szybkich narzędzi jest coś jeszcze. U mnie są to ustawienia. U innych bywają to różne inne rzeczy. Np. informacje o pogodzie.

Czy ktoś z Was mili orientuje się jak to zmienić i wrzucić na belkę coś innego?

Gdyby komuś coś świtało będę zobowiązany za informacje:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz zmieniać niemieckiego, bo to jest ten sam soft co polski. A co do drugiego pytania, poszukaj widgetów do paska powiadomień w markecie, chyba tak to się zwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tadex

Mi wręcz przeciwnie.. jakoś wyjątkowo długo trzymała dziś bateria mimo iż bawiłem się 4 prawie do non stop do 18:30...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ja mam z plusa ale brand usunęłam. rano pojawiło mi się ze jest dost aktualizacja, kliknęłam anuluj, a teraz jak daje aktualizuj to nic nie znajduje.:zdegustowany:

Po rozmową z konsultantem plusa na chacie dowiedziałam się, iż aktualizacja z brandem będzie w połowie czerwca (podobno według zapewnień producenta)...:facepalm3:

Wgl opłaca się czekać, żeby później i tak usuwać ten ohydny brand?...:muqq:

Edytowane przez sylwias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a więc w ten deseń! No nic, poszukam, posprawdzam:]

i dzięki bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Apeswu

Witam!

Jestem początkujący w androidzie i niestety od razu problem :|

Aktualizacji poprzez OTA niestety nie mam, a w Kies wyskakuje komunikat "GT-N7000 nie obsługuje inicjowania".

Pół dnia siedzę na forum i próbuje znaleźć rozwiązanie, niestety bezskutecznie.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie masz przypadkiem swojego Note od operatora sieci komórkowej? Plus, Orange? Tylko SGN ze sklepu mają aktualizację przez OTA. Sieci komórkowe jeszcze tego nie wprowadziły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi