Skocz do zawartości
Tadex

Samsung Galaxy Note - 4.0.3 wraz z polską premierą SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

Apeswu

Notek kupiony w Euro Rtv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nie masz przypadkiem swojego Note od operatora sieci komórkowej? Plus, Orange? Tylko SGN ze sklepu mają aktualizację przez OTA. Sieci komórkowe jeszcze tego nie wprowadziły.

Ja mam z Orange i nie jest brandowany, skoro dziś otrzymałem aktualizację :)

Co do problemów ze znalezieniem aktualizacji przez telefon też miałem problem, ale kiesem bezproblemowo poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Apeswu

To ja już nie wiem. Może coś żle robię.

Podłączam telefon, Narzędzia, Aktualizacja i inicjowanie i error.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

orange może nie brandował, tak jak początkowo S2. Ale plus na 99% ma branding

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banan3

zainstalowałem ten nowy rom jest identyczny jak ten niemiecki LPY, i te same problemy mmsy nie działają a zasięg wifi skacze dwa metry od routera plus sieć sie czesto rozłącza na sekundę albo dwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medyk

u mnie często zwiechy a nieraz zacina się co jakiś czas i wyłącza aplikacje. Ogólnie z 2,3 nie miałem problemów - teraz są . Nie jest to nic strasznego ale niedopracowany soft więc myślę, że coś poradzą. Bateria : wczoraj 18.30 odłączony od ładowarki, 1 godz. 20 minut rozmowy, praktycznie zero zabawy i dziś na obecną chwilkę 45 % stanu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście soft ma bugi. Nie mogę zmieniać rozmiarów widgetów oraz zacina się przewijanie kolejnych dni w kalendarzu, w widgecie Plan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A robiliście Panowie Wipe przed wgraniem tego softu lub po wgraniu (jeśli nie macie roota i posiadacie gwarancję)? Inaczej uwagi, że działa źle są nic nie warte. Soft by działał w 100% poprawnie musi być wyczyszczony, to nie mała aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wgrałem wczoraj. Spostrzeżenia:

NA [+ ]

- dużo płynniej i ładniej

NA [ - ]

- niektóre aplikacje przestały działać (np. Automapa beta)

- nie mogę ustawić indywidualnych dzwonków dla kontaktów. Jakbym nie ustawił, zawsze mam dzwonek "ogólny"

- WPIEPRZA BATERIĘ ŻE AZ STRACH ! Na starym GB przy umiarkowanym używaniu bateria wytrzymywało 3-4 dni. Na ICS żre 5-8% na godzinę przy wyłączonym ekranie. Jakaś masakra ten soft...

- Podczas jednej z rzmów telefonicznych góra telefon tak się nagrzała, że nie można było fona przy uchu trzymać. Po prostu ekran parzył w ucho. Ale tylko raz mi się tak zdarzyło.

Na razie Assistantem powyłączałem kupę usług w "autostarcie" ale widzę że to niewiele zmienia... Co ciekawe, najbardziej procesorożernym procesem jest... KLAWIATURA SAMSUNG (!?).

Na razie jestem średniozadowolony z przewagą niezadowolenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mili państwo!!Wczoraj aktualizowałem swój notatnik do ics (oficjalna niemiecka wersja). Dzis zauważyłem niepokojący objaw.Nie moge sie polaczyc z internetem za pomoca sieci.Po wifi smiga prawidlowo,po sieci kom.za chiny ludowe nic nie idzie. Pol dnia walczylem z ustawieniami,ale zdaja sie byc prawidlowe. Czy ktos z Was potrafi mi pomoc dobrą radą?? Wszelkie transmisje danych są uruchomione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi