Skocz do zawartości
Tadex

Samsung Galaxy Note - 4.0.3 wraz z polską premierą SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

ajaaaaj Sekatorze, świeta racja:)

sam ics działa sprawniej, bateria zupełnie podobnie do Piernika, póki co jednak napotkałem to jedno, wyżej wspomniane, ograniczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Po usunięciu brandu z plusa da się zaktualizować notkę przez Kiesa.

Niestety nie wszystko pasuje do sobie kolorystycznie. Co do rozładowywanie się baterii no może szybciej spada, ale to ujdzie bo i tak codziennie laduję. Pozytywne wrażenie robi notatka i jakby lepiej rysik działał. Niestety dalej nie ma widgetu do muzyki.

Ogólnie jest ok.;)

Edytowane przez sylwias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszperałem w necie - mnóstwo problemów z baterią jest... Juz byłem bliski hard resetu, ale....

wgrałem sobie cpuspy i bbs się okazało że fonik się nie usypiał wcale. Po wyłączeniu ekranu nadal w 200MHZ działał co wciągałobateryjkę jakby miało nie byc jutra :) Ciagle "awake". Więc odinstalowałem ręcznie wszystko co miałem do gołego systemu i... DZIAŁA :) Któraś z apek wybudzała telefona i nie pozwalała mu spać. Teraz jak na razie wszystko OK. Potestujemy - zobaczymy. Jak na razie się usypia a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zawodzi przede wszystkin ciagly problem z rozpoznawaniem pisma recznego...nie dziala to zbyt dobrze a powinno w sprzecie za taka kase. Dodatkowo przeraza apetyt na pamiec i baterie tego ROMu. 600/800 mb pamieci ram pozarte na dzien dobry!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pbn

Czyli lepiej nie aktualizować telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    say73

Czytajac opinie...uwazam, ze skorka nie jest warta wyprawki :)

wysłane za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medyk

Gdybym wiedział wcześniej, że takie klocki będą z tym ICS to bym nie instalował gdyż poprzednio miałem ideał. Teraz za noc zjada mi 25 % baterii a poprzednio było to 1 % ! Nieraz jak wybieram jakiś numer to rozlewa mi się ekran na różne paski i paseczki i dopiero po chwili jest ok. /2 razy tak miałem/ Ogólnie ten soft jeszcze niedopracowany - powinni coś z nim zrobić. Radzę poczekać chyba, że ktoś lubi się "bawic" i chce mieć coś nowego- chociaż nic takiego wielkiego nie zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja jestem zadowolony z aktualizacji do ics w moim note, jest duzo plynniejszy i szybszy. Zauwazylem jednak podobny problem z ekranem jak kolega powyzej, mianowicie paski i paseczki na ekranie, wyglada to jak rozlany ekran lcd, pojawilo sie to u mnie dwa razy w ciagu trzeh dni i bardzo mnie zaniepokoilo... Wie ktos jaka jest tego przyczyna?

Druga wielka wada to nie dzialajace real racing 2 jedyna gra w ktora gralem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferio

Na plus na pewno wygląd i zmiany w aplikacjach m.in w Gmailu.

Niestety z tego wszystkiego dostrzegam póki co więcej wad:

1) U mnie też przy odblokowywaniu telefonu pojawiły się dziwne paski, kreski i efekt uszkodzonego ekranu. Po chwili telefon się jednak ogarnął.

2) korzystanie z adaptera HDMI powoduje rozłączanie WIFI

3) problemy z bluetooth i połączeniem klawiatury która wcześniej działała bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi