Skocz do zawartości
Tadex

Samsung Galaxy Note - 4.0.3 wraz z polską premierą SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym wiedział wcześniej, że takie klocki będą z tym ICS to bym nie instalował gdyż poprzednio miałem ideał. Teraz za noc zjada mi 25 % baterii a poprzednio było to 1 % ! Nieraz jak wybieram jakiś numer to rozlewa mi się ekran na różne paski i paseczki i dopiero po chwili jest ok. /2 razy tak miałem/ Ogólnie ten soft jeszcze niedopracowany - powinni coś z nim zrobić. Radzę poczekać chyba, że ktoś lubi się "bawic" i chce mieć coś nowego- chociaż nic takiego wielkiego nie zauważam.

No to koniecznie wyślij zgłoszenie do Samsunga, samo wylewanie żali na forum nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medyk
    No to koniecznie wyślij zgłoszenie do Samsunga, samo wylewanie żali na forum nic nie zmieni.

haha a myślisz, że pisanie do "naszego" oddziału Samsunga coś da? Zaraz email kosz. Sami dojdą , że coś nie tędy i będzie aktualizacja. A nie wylewam żalów i nie płacze tylko pisze swoje odczucia - może komuś się przydadzą może nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha a myślisz, że oni kierują się altruizmem czy ekonomią? Jak nie ma krzyku to nie ma problemu...koniec, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gdybym wiedział wcześniej, że takie klocki będą z tym ICS to bym nie instalował gdyż poprzednio miałem ideał. Teraz za noc zjada mi 25 % baterii a poprzednio było to 1 % ! Nieraz jak wybieram jakiś numer to rozlewa mi się ekran na różne paski i paseczki i dopiero po chwili jest ok. /2 razy tak miałem/ Ogólnie ten soft jeszcze niedopracowany - powinni coś z nim zrobić. Radzę poczekać chyba, że ktoś lubi się "bawic" i chce mieć coś nowego- chociaż nic takiego wielkiego nie zauważam.

Ja też tak miałem - okazało się że AndroidAssistant nie pozwalał przejś Note'owi w Deep Sleep. Zainstaluj CPUSPY i BBS to się dowiesz czy telefon śpi jak ma wyłączony ekran i ew. który program/proces wybudza telefon. U mnie zadziałało. Wywaliłem Assistanta i teraz teleofon zjada 1% przez noc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BBS? Moglby ktos mi wyjasnic co to za program jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xanth

Better Battery Stats.

X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj rozmawiałem z miłym Panem z infolinii Samsunga. Powiedział że dzisiaj wyszła oficjalna aktualizacja dla Plusa Nota do wersji 4.03. Powiedział, że prace dla Orange trwają ale nie wie kiedy się skończą. Dodał, że wgrywanie nawet oficjalnej aktualizacji do bradowanego telefonu, np. Orange powoduje utratę gwarancji, gdyż można wgrywać tylko brandowaną aktualizację... ;/ bo do wgrywania niebrandowanej aktualizacji do brandowanego telefonu nie można użyć kiesa - a skoro nie można to używa się nieoficjalnych narzędzi które powodują utratę gwarancji...

I co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Umcyk

Przeciez gwarancja na telefon jest od producenta (czyli od Samsunga) a nie od operatora )czyli Orange lub Plusa)...

Skoro wiec producent wypuszcza oficjalna aktualizscje i umozliwia jej wgranie na telefon to nie rozumie czemu mialoby to powodowac utratd gwarsncji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie tego też nie rozumiem...

Za co ma się tracić gwarancję? Za użycie czegoś innego niż kies? Paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pfff. od zawsze taka ściema leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi