Skocz do zawartości
Tadex

Samsung Galaxy Note - 4.0.3 wraz z polską premierą SGS III

Rekomendowane odpowiedzi

OK, minęło trochę czasu, zrobiło się ciszej dookoła ICS-a na Note... dlatego też mam pytania:

- Czy od czasu premiery ICS-a dla PL coś się zmieniło (np. wyszła jakaś poprawka do tej pierwszej aktualizacji)?

- A jeśli nawet, to czy warto aktualizować? Bo głównie czytam narzekania i wspominanie, ze łzą w oku, 2.3.x. Tak się składa, że mam oryginalny 2.3.6 (Note od Orange, ale fabrycznie niebrandowany i bez simlocka, śmiga jak burza)... czy może sobie odpuścić tego ICS-a jednak...? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferio
    OK, minęło trochę czasu, zrobiło się ciszej dookoła ICS-a na Note... dlatego też mam pytania:

- Czy od czasu premiery ICS-a dla PL coś się zmieniło (np. wyszła jakaś poprawka do tej pierwszej aktualizacji)?

- A jeśli nawet, to czy warto aktualizować? Bo głównie czytam narzekania i wspominanie, ze łzą w oku, 2.3.x. Tak się składa, że mam oryginalny 2.3.6 (Note od Orange, ale fabrycznie niebrandowany i bez simlocka, śmiga jak burza)... czy może sobie odpuścić tego ICS-a jednak...? ;/

Żadnej łatki niestety jeszcze nie było.

Zaktualizowałem, wiele się nie zmieniło w stosunku do 2.3.x poza faktem, że nadal mam problemy, które liczyłem, że ICS rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Żadnej łatki niestety jeszcze nie było.

Zaktualizowałem, wiele się nie zmieniło w stosunku do 2.3.x poza faktem, że nadal mam problemy, które liczyłem, że ICS rozwiąże.

Robiłeś całkowity "wipe" przed/po aktualizacji?

Jak kompatybilność aplikacji? Miałeś problem polegający na tym, że coś przestało chodzić/chodzi dziwnie/gorzej?

Jak wygląda kwestia zużycia baterii (bo z tego co czytałem nie tylko tu, na forum - bywa z tym dość różnie)?

Sorry, że męczę pytaniami, ale po prostu bardzo nie chciałbym "wtopić" robiąc taką aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferio

Wipe'a nie robiłem i szczerze mówiąc ciesze się, że nie było to konieczne. Generalnie wszystko działa, ale tak jak wcześniej nie było z tym żadnych problemów tak teraz czasem telefon przywiesi się przy próbie odblokowania (ekran miga i trzeba jeszcze raz wcisnąć on/off żeby zaskoczyło). Poza tym wcześniej wspominane problemy z WIFI po podłączeniu adaptera HDMI. No i nadal nie działa mi klawiatura bluetooth. Reszta jest ok. Jestem zadowolony. Bateria na początku szybko znikała, ale poblokowałem jakieś tam procesy i jest wszystko pod kontrolą. Mimo wszystko czekam na uaktualnienie lub jakiś stabilny, dobry, nieoficjalny ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mili Państwo !! Dziś pytanie - dziś odpowiedz !

A tak serio. Pytałem o to już jakiś czas temu, ale nie otrzymałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Otóż czy po aktualizacji do ICS na rozwijanej belce powiadomień macie na sztywno przyklejony skrót do ustawień? U mnie jest. Wcześniej na Pierniku belka była czysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferio

Tak, jest skrót i chyba nie jest edytowalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi