Skocz do zawartości
kidler

ROM GingerSense4 v1.3 - [Sense 3.0/3.5][2.3.5][Szybki & Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

kidler
    Napisano (edytowane)

post-79186-14255705919832_thumb.jpg

GingerSense4 Sense 3.5 Base

Zalety
    Bazuje na MikRunny v1.01 (Sensation port)
    Kernel: 2.6.35.14 RCMiX 12(ACS/CFS) [From DHxperiaNCE 1.5.0]
    for Desire HD, Inspire 4G & Telus
    Usunięte widgety sense
    Usunięty Facebook chat & MySketcher, NeoReader
    Dodany Xplore, BMW, Reader, Flashplayer, AdFree, GPSStatus, OsMonitor, 4ext updater i 4x1 Sense4 Clock, Barcode Scanner a także Widgety Xperia: Calendar, Favorite people, Toggles
    Opcjonalna instalacja statusu procentowego baterii
    Świetna wytrzymałość baterii (250-300 mA w użyciu, 3-4 mA podczas spoczynku)
    Odex version

GingerSense4 Sense 3.0 Base

Zalety
    Tylko dla Desire HD
    Bazuje na DHD WWE 3.12.405.1 Stock (by nitr00)
    Kernel: Stock
    Usunięte widgety sense, NeoReader
    Dodane Xplore, BMW, Reader, Flashplayer, AdFree, GPSStatus, OsMonitor, 4ext updater, 4x1 Sense4 Clock, Barcode Scanner a także Widgety Xperia: Calendar, Favorite people, Toggles
    Stock keyboard
    Odex version
    Najlepsza wytrzymałość bateri! (możesz zaoszczędzić do 30%l!)

Download:
    Sense 3.5 - GingerSense4_SB3.5_v1.3.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Marcel Németh
    Sense 3.0 - GingerSense4_SB3.0_v1.1.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Marcel Németh

Oryginalny temat

Instalacja szybka i bezproblemowa. Jeden z piękniejszych romów jaki miałem na moim DHD. Działa szybko i bardzo stabilnie. Autor w tym romie połączył sense 4 z launcherem z xperii. Przy starcie ukazuje nam się dodatkowa animacja HTC One z beats audio. Jedynym minusem jaki znalazłem jest to, że po kliknięciu w menu na przycisk szukaj nie da się wyszukać wpisać nazwy i wyszukać zainstalowanej aplikacji.

Edytowane przez baca01
    wstawiono prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Kopiuj, wklej. Tak sie tego nie robi. Zero inwencji wlasnej, dodal bys cos od siebie :|

Edit

Ok, muszę coś za autora napisać bo sam nic się nie wisilił żeby napisać. Pobralem zainstalowalem i wow ;D super piękny i szybki rom, stabilny jak cholera, w końcu to gb. U mnie zostaje na parę dni conajmniej. Połączenie sense 4 plus launchera z xperii wyszło znakomicie, jeśli podoba wam sie sense 4 ale potrzebujecie aparatu ten rom jest dla was najlepszym wyborem. Wiadomo są porty oryginalnego sense 4 ale z powodu braku kernela 3 nie działa apart a jak wiadomo przydaje sie (sam tego doświadczyłem jak byłem na koncercie eneja w leżajsku a mój rom nie miał działającego aparatu i bania). Tak więc polecam romik ;)

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się spisuje w porównaniu do Android Revolution HD 7.0.4 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nigdy nie testowałem ARHD 7.0.4 tak więc nie mogę porównać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest wersja 1.1, która między innymi dodaje to co tygryski lubią najbardziej: "4x1 Sense4 Clock" (ehhh jak mi tego brakuje :rolleyes:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

Jeśli chodzi o szybkość działania i stabilność to ten rom nie odstaje od ARD 7.0.4. Zanim wgrałem GS4 to miałem ARD ale mi się znudził. Jedynym plusem w ARD jest możliwość wyszukiwania aplikacji w menu co jest ważne jak ktoś ma ich dużo ale za to w GS4 można ręcznie poukładać sobie i ustawić na 1 zakładce te najpotrzebniejsze bo opcja sortowania według najpopularniejszych nie zawsze daje wynik jaki byśmy chcieli (np. wyświetla "pliki do pobrania" - fakt często coś ściągam ale nigdy ręcznie nie uruchamiam tej apk, więc jest na liście aplikacji ona zbędna a tym bardziej na czołowych pozycjach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a próbował ktoś może ten ROM: Runny Xtreme Surprise?? jakieś porównania? wnioski? uwagi?

bo konstrukcję ma podobną, GB z Sense 3.5 zrobiony a'la Sense 4, a deweloper bardziej "doświadczony"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem też ale ten z tego tematu bardziej mi się podoba, tam w docku ciężko się wkłada skróty trzeba pliki chyba modyfikować a tu normalnie przeciagasz i zmieniasz, ja zostaje przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makhi

Bartolinio, Runny Xtreme Surprise ten rom uważam za najlepszy. Zrobiłem kilka szybkich testów różnych romów i ten spodobał mi się najbardziej wcześniej podobał mi się blisseans czy jakoś tak. Desire HD ma od ponad miesiaca wcześniej miałem motorole defy i samsunga galaxy tab 7" tam głownie uzywałem huzara miui i wiui. W htc nakładka sens bardzo mi się spodobała więc romy bez sens szybko odpadały. Ten watku jest bardzo podobny do Runny Xtreme Surprise, okrojony jest z pewnej części sens co jak narazie trochę mi przeszkadza. Jeszcze trochę na nim posiedzę, ciekaw jestem czy faktyczni jest taki energoszczędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeskoczyłem szybko z Android Revolution HD na GingerSense4 v1.1 zachęcony waszymi pozytywnymi ocenami, ale i nie tylko tym. Nie znalazłam ani tu ani na xda tradycyjnego już wykazu pod tytułem: "co nie działa". I rzeczywiście GingerSense4 v1.1 jest chyba jednym z najlepszych ROMów. I wizualnie i funkcjonalnie. W zasadzie nie można się do niczego przyczepić. Sprawdziłem szybko aparat i kamerę... Ufff, działają. Ale przypomniałem sobie jeszcze o Radiu FM i... niespodzianka. Czy tylko u mnie nie działa czy zapomniano o tym napisać? Jest na to jakaś rada? A propos radia. Autor ROMu rekomenduje radio 12.65.60.29_26.14.04.28_M. Tymczasem instaluje się 12.56.60.25U_26.10.04.03_M. Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi radiami. WiFi funkcjonuje bez problemu, GPS fixuje nawet w mieszkaniu. Zauważyłem tylko jedną różnice. Inne telefony, z oryginalnymi ROMami i działające w tej samej sieci, mają o jedną "kreskę" większy zasięg. Warto flash'ować?

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi