Skocz do zawartości
kidler

ROM GingerSense4 v1.3 - [Sense 3.0/3.5][2.3.5][Szybki & Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

Radio nie "instaluje" się razem z ROMem, Radio wygrywa się osobno ;-)

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy w tym romie jest widget notatki od htc? bo w temacie jest ogólnie napisane "Usunięte widgety sense". Notatnika używam codziennie i dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radio nie "instaluje" się razem z ROMem, Radio wygrywa się osobno ;-)

... to ma niby być odpowiedź na moje pytanie? Dzięki, może znajdziesz jaszcze jakiś błąd ortograficzny... chociaż tak bardzo się starałem...

---------- Post dołączono o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

czy w tym romie jest widget notatki od htc? bo w temacie jest ogólnie napisane "Usunięte widgety sense". Notatnika używam codziennie i dlatego pytam.

Jest aplikacja "Notatki" ale chyba to nie są te oryginalne Notatki od HTC. Trochę inaczej wygląda i chyba ma więcej funkcji. Nie jestem pewien na 100% ponieważ zaraz na początku zrezygnowałem z tej aplikacji z powodu braku możliwości zmiany czcionki na większą. Przeszedłem na "Note Everything", który nie dość, że ładniej wygląda to jeszcze ma więcej możliwości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ... to ma niby być odpowiedź na moje pytanie? Dzięki, może znajdziesz jaszcze jakiś błąd ortograficzny... chociaż tak bardzo się starałem...

stary o co Ci chodzi????

rzuciłeś "problemem": "Autor ROMu rekomenduje radio 12.65.60.29_26.14.04.28_M. Tymczasem instaluje się 12.56.60.25U_26.10.04.03_M"

więc Ci odpowiedziałem, że RadioROM nie instaluje się razem z ROMem (dokładnie z ROMem gotowanym, tylko ROMy od producenta zawierają też RadioROM), stąd zamiast rekomendowanego 12.65.xxx masz 12.56.xxx (zapewne takie miałeś w oryginalnym sofcie i takie Ci już pozostanie dopóki nie zmienisz go sam, oddzielnie)

moja odpowiedź była może lakoniczna bo byłem na telefonie, uzupełnię zatem swoją odpowiedź o ten linek jeśli jesteś zainteresowany zmianą RadioROMu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stary o co Ci chodzi????

Hmmm, o co mi to chodziło? Aha, już wiem...

Wspomniałem, że nie działa mi Radio FM. Pytałem czy to tylko u mnie czy może ten ROM tak ma. Przy okazji zapytałem o Radio rekomendowane przez autora ROMu. Sądziłem, że moje Radio ZAINSTALOWAŁO się razem z tym ROMem. Ale być może zainstalowało się podczas "downgrade" a być może wraz z ROMem WWE_2.36.405.8, który wgrałem na którymś etapie eksperymentów z ROMami. A ponieważ starałem się omijać szerokim łukiem wynalazki typu CyanogenMod, nie musiałem też walczyć z Radiami. O sposoby flashowania Radia raczej nie pytałem ale to już tak zupełnie na marginesie. Dzięki za link;)

To co z tym Radiem FM? Działa u kogoś czy też nie?

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dobrze jest zrobić Super Siłę przed wygranie?

Wysłane z Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba o Super Wipe Ci chodziło, tak bardzo jest to zalecane bo bez wipe raczej będziesz miał problemy jakieś z romem. Ogólnie jeśli przechodzisz i innego na inny rom zawsze jest potrzebny full wipe, chyba że wgrywasz ten sam tylko inną wersję to możesz nadpisać bez wipe. Wyjątkiem jest tu tylko to że jak w tym samym romie jest zmieniona baza to też potrzebny jest full wipe, ale to zawsze autor wątku pisze w changelogu czy baza zostaje czy jest nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vardal

A mam pytanie z koro potrzeba kernela 3.0 aby działała dobrze kamera to czy gdy dostanie aktualizacje do ics to bedziemy mieli mozliwosc robienia seryjnych zdjec lub krecenia filmika i robienia zdjec w tym samym czasie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy czy przeprotuja ta opcje developerzy. Oficjalnego sense 4 na pewno nie otrzymamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w sense 3.5 działa wam podłączenie telefonu do kompa w celu przesyłania danych ?

Aha jeszcze jako że mamy tu pokasowane widgety z sesne, to skąd mogę wziąć widget do muzyki ? do apki z systemu ?

Edytowane przez szymozor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi