Skocz do zawartości
kidler

ROM GingerSense4 v1.3 - [Sense 3.0/3.5][2.3.5][Szybki & Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z połączeniami przychodzącymi - na zablokowanym ekranie nie widać kto dzwoni, dopiero trzeba odblokować, narysować wzór i dopiero można rozpoznać rozmówcę. Czy można to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyłącz wzór, może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa dni temu wgrałem owy ROM z myślą, że poprawię sobie oprogramowanie mojego HD. Jednak moje odczucia są na tyle minorowe, że prawdopodobnie poczekam na jakieś aktualizacje albo po prostu przywrócę dobrego RCMix-a, który śmigał na moim HD wyśmienicie. Jednak po kolei:

- wgrywanie bezproblemowe, jasno wytłumaczone i szybkie

- ROM jest szybki i wygodny

- im więcej wiget-ówym bardziej można zauważyć przycinanie się przewijania pulpitów

- dla mnie największym minusem jest to iż nie widać czy przyszedł sms, mms czy e-mail po prostu nie ma znaczników przy ikonach poczty. Gdyby nie sygnał dźwiękowy i wibra i oczywiście powiadomienie na pasku ... to człowiek nie miałby pojęcia, że cokolwiek do niego przyszło

- jak ktoś już zauważył wcześniej, że na zablokowanym ekranie kompletnie nie widać kto dzwoni jedynie wyświetla się ikonka słuchawki na pasku. Stwierdzam jednak, że to nawet i dobre w przypadku osób ceniących sobie dyskrecje przed własnymi kobietami :)

- bateryjka dostaje nieźle po tyłku po pierwsze strasznie się grzeje i bardzo szybko rozładowuje się przynajmniej w moim przypadku, gdzie bawiąc się ROM -em i testując go w ciągu zaledwie 2 godzin od 100% naładowania przy włączonej sieci komórkowej rozładował się do 55%. Jak dla mnie to zbyt szybko a co za tym idzie straszne nagrzanie się telefonu.

- no i na koniec dodam, że zawiesił się parę razy na dłuższą chwilkę a raz się sam zrestartował

Sumując wypiek słodki i smaczny. Może on sam się dostosowuje do właściciela. Jednak każdy wie co dla niego jest najlepsze. Myślę, że parę poprawek przydało by się na samym starcie.

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten rom jeszcze długo będzie potrzebował pomocy programistów.. bo sie sypie ciągle cos.

zalecałbym instalacje ICS'a lorda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

Dziwne, ze u was się ten rom tak sypie. U mnie jest ok i nie ma rebootow ani zwiech.

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

w tytule tematu jest GingerSense v1.3 !! a po zainstalowaniu w ustawieniach widnieje "GingerSense v1.2"

JESTEM ZŁY, niepotrzebnie zabierałem się do tego bo juz wcześniej miałem v1.2, TERAZ przywracam do stanu wcześniejszego

Edytowane przez nicponios
    Błąd w nazwie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dziwne uzupełnienia słów, gdy pisze na klawiaturze poziomej:/

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi