Skocz do zawartości
savi28

GoClever R74 jednoczesne wyświetlanie obrazu na tablecie i TV

Rekomendowane odpowiedzi

savi28

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem tabletu R74, mam problem następujący.

Po podłączeniu tabletu do telewizora przez HDMI, obraz na tablecie gaśnie i jedynie jest wyświetlany na TV. Jest to uciążliwe, gdyż trzeba celować w ciemno palcem na tablecie, aby coś osiągnąć. Czy jest to może kwestia oprogramowania? może dodatkowego upgrade'a, może aplikacji...?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pragnę, aby informacje były wyświetlane zarówno na TV jak i tablecie.

Tablet docelowo kupiony by, można było go podłączyć do amplitunera i za pomocą tabletu odtwarzać muzykę. Teraz jestem zmuszony włączać TV. proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja podlanczam myszke latwiejsza obsluga ,patrze w tv a nie na taba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    savi28
    ja podlanczam myszke latwiejsza obsluga ,patrze w tv a nie na taba ;)

wyjaśnię o co mi chodzi trosze bardziej szczegółowo:

mam amplituner do niego podłączone TV, chce teraz podłaczyć pod amplituner taba by móc puszczać muzykę. Problem się pojawia gdy podłączam tablet poprzez hdmi do amplitunera czy bezpośrednio pod TV(też przez wejście hdmi wbudowane w TV) ekran na tablecie gaśnie a pojawia się na TV.

Chcę obraz wyświetlany jednocześnie na TV i tablecie jeśli będę chciał posłuchać muzyki to wyłączę sobie TV a muzykę chcę wybierać z tabletu (bez myszki) normalnie ręcznie na tablecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BL4DY

Jakiego kabla użyłeś do podłączenia tableta z TV? bo mam kabel mini HDMI - HDMI ver 1.3a. i TV nie wykrywa obrazu, a na tablecie obraz miga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zwykly kabelek , hama ' ,sproboj zmienic rozdzialke w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wyjaśnię o co mi chodzi trosze bardziej szczegółowo:

mam amplituner do niego podłączone TV, chce teraz podłaczyć pod amplituner taba by móc puszczać muzykę. Problem się pojawia gdy podłączam tablet poprzez hdmi do amplitunera czy bezpośrednio pod TV(też przez wejście hdmi wbudowane w TV) ekran na tablecie gaśnie a pojawia się na TV.

Chcę obraz wyświetlany jednocześnie na TV i tablecie jeśli będę chciał posłuchać muzyki to wyłączę sobie TV a muzykę chcę wybierać z tabletu (bez myszki) normalnie ręcznie na tablecie.

Na 90% jestem przekonany, że nie ma takiej możliwości jednak mogę się mylić, aczkolwiek idzie przywyknąć :E

a co do migającego ekranu to wina kabla ;P miałem jakiś z tesco za 7 zł i było podobnie, kup jakiś za 20-25 zł i nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BL4DY
    a co do migającego ekranu to wina kabla ;P miałem jakiś z tesco za 7 zł i było podobnie, kup jakiś za 20-25 zł i nie będzie problemu.

wniosek taki nie warto oszczędzać :muqq: ja kupiłem ten Kabel przewód HDMI - mini HDMI ver.1,3 A-C - 1,8m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BL4DY

no tylko z tym kablem właśnie mam problemy >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no tylko z tym kablem właśnie mam problemy >:(

No i wszystko w temacie, leć do sklepu ; )

Btw. Odtwarzał ktoś już 1080p na tym tablecie ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi