Skocz do zawartości
molplok

Kiano Zip city II/ Blade City II/ City II - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ct65

Serwis to jest jakiś żart. Zgłosiłem naprawę gwarancyjną we wtorek 27 sierpnia, dzień później dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Kurier był w czwartek - tablet został dostarczony w piątek (potwierdzenie doręczenia ze strony kuriera) lecz tu już zaczyna się pierwszy poślizg serwisu Kiano - przyjęli tablet na naprawę dopiero w poniedziałek z informacją "Przystępujemy do działań umożliwiających usunięcie usterki

Prosimy czekać na kolejne informacje." Myślę sobie, teraz wgrają system od nowa i tablet znów będzie sprawny i szybko dostanę go z powrotem. I tutaj kolejne rozczarowanie ;/ Czekam i czekam, a informacji z serwisu jak nie było, tak dalej nie ma. Dzisiaj zaczął się drugi tydzień jak jest w naprawie i dalej nie wiem co dzieje się z moim urządzeniem. Ja rozumiem, że dzień można wgrywać oprogramowanie, potem 1-2 dni sprawdzać, no ale bez przesady. To jakaś kpina, by tak błahą rzecz, robić aż tyle czasu! Nie raz oddawałem sprzęt na gwarancję u innych producentów i zawsze naprawa zamykała się w pierwszym tygodniu od otrzymania sprzętu, a tutaj nawet wgranie oprogramowania jest jakąś kosmiczną trudnością, a przecież samemu można byłoby pozwolić na to użytkownikom i przy okazji zaoszczędzić nerwów na przyszłość>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wytol

Ja dla odmiany muszę serwis pochwalić. Całą reklamację (od momentu zgłoszenia usterki przez formularz internetowy do otrzymania naprawionego sprzętu) załatwiono w ciągu 7 dni roboczych. W tym transport na drugi koniec Polski - w obie strony. W tzw międzyczasie otrzymałem kilka maili z informacjami co aktualnie dzieje się z moim tabletem.

Jestem już emerytem i z procesami napraw gwarancyjnych mam osobiście do czynienia od 45 lat. Ale czegoś tak sprawnego i przyjaznego zwykłemu klientowi jeszcze na swojej drodze nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy ktoś posiada wersję finalną rom do tego tableta? prosiłbym link na maila [email protected], tablet złapał mi bootlogera i po wgraniu wersji 2 nic nie przeszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi