Skocz do zawartości
meliorus

Poprawa zasięgu w HTC Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znacie moze jakis patent aby na hero byl wiekszy zasieg w play? Chodzi o to ze gdy zlapie telefon w reke to trace kilka kresek zasiegu a jak odwroce go do gory nogami to jest maksymalny....

Rozwazam tez kupno innego telefonu niz hero mimo ze uwazam htc hero za super telefon i wiecej mi do szczescia nie trzeba tylko antene u gory telefonu...

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Dlaczego to jest w OT? Przenosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgranie radia......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym obstawiał jakąś wadę w Twoim modelu. Hero do nie iphone4 którego należy trzymać tak, a nie inaczej żeby móc dzwonić. Play ma niebrandowany telefonik, więc może pierw spróbuj zmienić RADIO (full wipe też). Jeśli nie to robisz RUU I oddajesz telefon na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nikt nigdy nie czytał instrukcji... antena w Hero znajduje się w tym zagięciu. Jak zasłaniasz zagięcie to spada zasięg, jak trzymasz na odwrót to jest lepiej.

Wgranie nowego radia poprawia sytuację znacznie, ale powyższy aspekt się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam właśnie nowe radio :D I właśnie mnie to wkurza jak tam się trzyma to zasieg spada ale nawet nie trzeba trzymać bo wystarczy ze trzymam telefon cala dłonia to wtedy też dopiero do góry nogami dobrze łapie ^^ ale to wina cienkiego zasięgu bo u mnie w mieście się tak nie dzieje moje radio to: 63.18.55.06PU_6.35.15.11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam radio w wersji:

63.18.55.06PU_6.35.15.14

Oraz rom Cronos Droid 2.0 i żeby zasięg spadł mi o jedną kreskę musze schować telefon w obydwu dłoniach. Sprawdzałem to w pomieszczeniu, nadmienię że nie mieszkam w dużym mieście... Nie wiem skąd u Was takie problemy.

Wysłano z mojego Hero przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok ale mi sie tak robi poza obszarami mego miasta gdzie zasieg aya jest slaby a o hsdpa to juz mozna pomazyc ^^ ale padla sluszna uwaga ze gdy trzymam za brode to wtedy zasieg spada i tak tez jest ... tylko teeaz pytAnie jak wygodnie trzymac telefon bo cala reka go objac nie moge bo wtedy trzymam automatycznie za brode....

A znowu trzymajac od gory telefon 2 palcami i piszac smsa wygladam jak jakis debil...

wyslane z mojego super HTC Hero :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o jakim Radio mowicie zeby poprawic zasieg ?? sa jakies konkretne programy czy sami cos ustawiacie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morwa

Ja mam taki smieszny problem. Pozamienienia radia z andro 1.5 na jakies najnowsze dla hero to nagle w domu i na dworzu przestalem miec ta ikonke 3g :( wtf?!

---------- Post dołączono o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

63.18.55.06PU_6.35.15.11 to moje radio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi