Skocz do zawartości
Nakasumi

Wymiana karty SIM na Micro

Rekomendowane odpowiedzi

W orange:

25 zł dla klienta zwyklego

50 netto dla firm

To dla abonentow. Chyba ze ktos bierze nowa aktywacja badz przedluza to ma za darmo. Inaczej w kazdym wypadku sie placi tak samo pop itp. 25 zł.

Wiem bo dzis sie wystawlem 2 godziny w salonie firmowym w Wawie na konstytucji - a to co gadaja na infolini to mozna Sobie wsdzic w ... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dziś się nie wyrobiłem na plac konstytucji, szkoda ze jeszcze nie odrzucają adaptera do micro SIM. W piątek się tam udam.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja dziś się nie wyrobiłem na plac konstytucji, szkoda ze jeszcze nie odrzucają adaptera do micro SIM. W piątek się tam udam.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Dorzucaja :) Za 10 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76
    W orange:

25 zł dla klienta zwyklego

50 netto dla firm

Jakaś MASAKRRRRRAAAA !!! Ja poszłam do salonu Play, pokazałam dowód osobisty, podałam numer telefonu i po trzech, może czterech minutach wyszłam z salonu z nowiutką kartą MicroSIM - oczywiście za FREE :PP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disip

@Sekator, narzekać to my byśmy mogli, gdybyśmy mieli z danym operatorem do czynienia, tutaj to było bardziej wyrażanie swego zdziwienia i zirytowania tym, że operatorzy tacy jak Orange zgarniają kasę nawet na wycięciu SIM.

Wiadomo, że można zrobić to samemu, ale raz, że niektórzy boją się grzebać, a dwa, że tymczasem w Play'u wszystko sprawnie, kilka minut i za darmo.

//Sekator - ale ile można to i tak nic nie zmieni. Na temat operatorów już tyle napisano narzekań że kolejne nie są potrzebne a i nic nie wnoszą do tego tematu.

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładałem ten temat i teraz zdobyłem własne doświadczenie więc piszę.

Dzisiaj w Media Markt w M1 Czeladź kupiłem niebieską wersję SGS III i od razu poszedłem do salonu Plusa (mój operator) w sprawie MicroSim.

Pokazuje człowiekowi z obsługi nowy nabytek i mówię, że będę do niego potrzebował MicroSima. Stwierdził, że nie ma problemu.

Wyjął z szuflady plik kart zarejestrował jedną w swoim systemie, przypisał do niej mój nr tel., dał mi do podpisu jeden papierek i wydał kartę bezpłatnie.

Poszedłem od razu do punktu GSM i kupiłem sobie adapter za 10 zł na normalnego Sima bo będzie im potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fenfir

To udało ci się trafić na normalną osobę bo tak się składa, że ja też pytałem się M1 Czeladź w Plusie i babka mi powiedziała 61zł za wymianę z tym, że nie pokazywałem telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disip

Pewnie się naślinił, że ktoś ma SGS3 niebieskiego więc dał za darmolca, w zamian za możliwość popatrzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dorone

Ciekawy czy znów czeka nas kolejna wymiana? ;)

ETSI przyjęło nowy format kart SIM - nano-SIM. Nowe karty będą aż o 40 procent mniejsze od dotychczas i tak małych kart micro-SIM.

Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI) zapowiedział nowy standard kart SIM o nazwie nano-SIM. Nowy format będzie jeszcze o 40 procent mniejszy od obecnego formatu micro-SIM, mierząc zaledwie 12,3 x 8,8 milimetra. Grubość karty wyniesie 0,67 mm. Nowe karty będą jednak oferowane także z adapterami, umożliwiając włożenie ich do obecnych konstrukcji.Sprawa jest o tyle interesująca, że walka o nowy format kart SIM toczy się miedzy Apple'em, a propozycją RIM i Motoroli (i wtórującej im Nokii), które chcą by nowe karty nano-SIM miały jeszcze jedno nacięcie, dzięki czemu można by skorzystać z mechanizmu "push-push".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x