Skocz do zawartości
kuzek

Dual Sim w HTC

Rekomendowane odpowiedzi

kuzek

Czesc,

jestem nowym uzytkownikiem teo modelu HTC,a za kilka dni zaczne testowac adapter dual sim - Simore.

Czy ktos z was ma moze doswiadczenia z tym adapterem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak poszło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kalcio

Z moich doświadczeń z adapterami mam tylko jedno wspomnienie ...... wiecznie rozładowana bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzek

niestety zarowno simore jak i magcisim 26gen nie widzi jednej karty sim (abonament Plus) tak wiec mam 2 adaptery z kotrych nie moge korzystac. Teraz czekam na nowa karte sim z plusa. stara jest z przed 2 lat, wiec moze cos z nia jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deuter

jak by się udało daj znać ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miciur

także czekam na jakies info odnośnie działającego dual sima.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzek

dzis bedzie test, mam nowa karte sim z plusa tym razem z duzym chipem i zobaczymy czy zadziala. Poprzednia byla z 2007 roku

---------- Post dołączono o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Magic sim 26gen dziala. Przekazanie kart działa, 3g tez, można dzwonic i odbierać sms z obu kart oczywiście nie w tym samym czasie. Okazało sie ze wina była stara karta sim plusa . Tak wie teraz mam dwa zestawy, simone i magicsim. Po zmianie aktywnej karty sim trzeba niestety ustawic punkt dostepowy do internetu i od nowa zalogować sie do konta gmail jeśli sie takie posiada to jedna niedogodnosc chyba ze nie chce sie korzystac z paiketow int. na danej karcie sim. Teraz zobacze jak sie sprawuje przez kilka dni I dam znac czy wszystko ok.

Najwazniejsze ze zmiana karty, ustawienie punktu i logowanie trwa doslownie chwile. Przydalby sie widget ktory autoamtycznie odznaczałby punkt dostepu i logował do konata gmail :)

Przepraszam za literowki ale pisze z htc.

Edytowane przez kuzek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzek

MagicSim 26gen działa bardzo dobrze. Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SzyH

Czy to działa tak, jak telefony na 2 karty sim ? Czy w danej chwili aktywna jest tylko jedna karta, a połączenia z drugiej są niewidoczne dla telefonu ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzek

wszystkie adapatery tak działaja, w jednym czasie jest aktywna tylko jedna karta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x