Skocz do zawartości
Ahmati

Bateria w naszych S3 - problemy, pytania, statystyki.

Rekomendowane odpowiedzi

Voldi

Ja mam od niedawna taki problem, że jak użytkuję swojego SGS3 przy baterii 5-0%, to ekran zaczyna migotać, a chwile potem telefon całkiem się zawiesza  lub wyłącza. Telefon mam od roku. W tej chwili mam wgrany S5 Sensation ROM, ale nie wydaje mi się, żeby to była wina romu, gdyż ten problem występuje również na innych custom rom'ach, jakie wgrywałem (w tym także na oryginalnym oprogramowaniu przywróconym z backupu). Czy wymiana baterii na nową rozwiąże problem?

Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam od niedawna taki problem, że jak użytkuję swojego SGS3 przy baterii 5-0%, to ekran zaczyna migotać, a chwile potem telefon całkiem się zawiesza lub wyłącza. Telefon mam od roku. W tej chwili mam wgrany S5 Sensation ROM, ale nie wydaje mi się, żeby to była wina romu, gdyż ten problem występuje również na innych custom rom'ach, jakie wgrywałem (w tym także na oryginalnym oprogramowaniu przywróconym z backupu). Czy wymiana baterii na nową rozwiąże problem?

Ponawiam pytanie.
Prawdopodobnie tak bo wygląda na to ze baterii obniża się napiecie przy taki stanie naładowania, najlepiej pożycz od kogoś baterie i sprawdź ps: bateri nie powinno się tak rozładowywyać do końca, to nie jest Nokia 3310 ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mediana

Ja mam od niedawna taki problem, że jak użytkuję swojego SGS3 przy baterii 5-0%, to ekran zaczyna migotać, a chwile potem telefon całkiem się zawiesza  lub wyłącza. Telefon mam od roku. W tej chwili mam wgrany S5 Sensation ROM, ale nie wydaje mi się, żeby to była wina romu, gdyż ten problem występuje również na innych custom rom'ach, jakie wgrywałem (w tym także na oryginalnym oprogramowaniu przywróconym z backupu). Czy wymiana baterii na nową rozwiąże problem?

Bateria się kończy, niedługo podobny stan będziesz miał przy np. 40 % baterii itd...

M...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też taki problem był pomogła wymiana baterii :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwksc

Witam

Jakie sposoby polecacie na zbadnie pojemności baterii? jest jakaś aplikacja, która poda faktyczny stan baterii?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lipton73

A czemu chcesz to robić ? Masz batkę nieznanej firmy, czy chcesz sprawdzić swoją ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwksc

Moja oryginalna bateria padła całkowicie, i zakupiłem "oryginalna" za 40 zł z ggmagic.pl ... chciałbym sprawdzić czy to nie jakiś bubel ... po 1g użytkowania 11% mi zjechało :/

P0tbg0j.png?2ZnBlKOX.png?2iBMlNdk.png?2

tIkPvuq.png?212Xl96K.png?2dfSHGFA.png?2

Edytowane przez dwksc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lipton73

Godzina na ekranie i 11% w dół, to raczej nie jest zły wynik. A co to za apka trickster mod ? Jesli mimo wszystko uwazasz,ze batka schodzi Tobie duzo szybciej niz kiedys,a jest nowa np. , to pamietaj,ze sa aplikacje,ktore gdzies w tle potrafia drenowac batke niemilosiernie, a na tych wykresach tego sie nie dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwksc

Tricster MOD znalazłem tutaj na forum http://forum.android.com.pl/topic/151034-wieksza-zywotnosc-baterii-czyli-jak-na-wszelkie-sposoby-oszczedzac-baterie/

i wywaliłem Clean Mastera i wynik jest odrazu lepszy ... myślę, że to on głównie pożerał baterie. W każdym razie bateria trzyma dobrze i polecam zastosować się do wskazówek w wyżej wymienionym linku

e82ehuZ.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój S3 jest osobiście pożeraczem baterii.. Dzisiaj została wymieniona płyta główna bo do poprzedniej prawdopodobnie dostała się woda i pamięć MMC została uszkodzona, wcześniej bateria mogła dostać po du**e bo często jak telefon ładował się do 100% to nagle spadał do 0, wyłączał się, zawieszał itd. Obecnie bateria potrafi spaść nawet o 6% w ciągu 5 minut... Myślicie, że bateria jest na tyle uwalona, że tak szybko spada czy to system ją w jakiś sposób męczy? Wymiana na jakiś zamiennik mi pomoże?

Ovad90T.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi