Skocz do zawartości
Ahmati

Bateria w naszych S3 - problemy, pytania, statystyki.

Rekomendowane odpowiedzi

@up kup nową oryginalną najlepiej i powinno być lepiej widocznie już jest bardzo słaba i zmęczona życiem ;)

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Arczibald1298
Miły pan z serwisu podarował mi na weekend baterie, żebym mógł sprawdzić czy faktycznie to wina baterii i jestem w 100% pewny, że tak, jest duża poprawa mimo, że bateria jest z 2012 roku

Czy taki wynik jest dobry?
XqzPscF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 2h na ekranie wifi non stop i zostało jeszcze 50% bdb wynik jak na s3 miałem parę s3 i przy moim "mordowaniu" baterii musiałem ładować każda koło 16 bo było 15% :D

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Arczibald1298

Własnie nie wiem czemu wifi running jest na 100% bo nie miałem cały czas włączonego Wi-Fi ale mogę stwierdzić, że bardzo często korzystałem + ponad godzinę słuchałem muzyki, + messenger, i inne apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uri0550

@@polish95

Wejdź w ustawienia wifi - zaawansowane i odznacz "zawsze skanuj sieci nawet gdy wifi jest wyłączone"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uri0550

@@polish95

No tak jakbyś miał WiFi cały czas włączone - pół biedy jak telefon jest podłączony do jakiejś sieci. Najgorzej jak tylko i wyłącznie skanuje - co u Ciebie miało miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj są moje wyniki z pracy na baterii mojej S3 przed przesiadką na OPO.

Rom ArchiDroid 1.7.8, kernel Boeffla profil boeffla nikamuze dailyuse.

13288053fb779df68252acf9149d98ed.jpgea443dfe3a1b0ac098891e435cc43902.jpg7266b86153db017cd5729468738f4b35.jpg

Chyba nie jest najgorzej, tym bardziej, że telefon chodzi szybko, płynnie, bez zacinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wymieniłem baterię na 4800 mAh. a aplikacje dalej pokazują, że bateria ma 2100 mAh. Czy android ma zapisane jakieś ustawienia baterii (fabryczna pojemność 2100 mAh) i wymiany na baterie o większej pojemności są bezcelowe?   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi