Skocz do zawartości
Ahmati

Bateria w naszych S3 - problemy, pytania, statystyki.

Rekomendowane odpowiedzi

disip

Nie masz czasem danych pakietowych włączonych ciągle? To one tak żrą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ahmati

No, ale z pewnością tak być nie powinno według mnie. Na xda jest temat o baterii i tam tez ludzie narzekają na problemy związane z dużym zużyciem energii przez samo czuwanie telefonu. Ponoć zmiana modemu niektórym pomaga w jakimś tam stopniu. Liczę na jakąś rychłą oficjalną aktualizacje od samsunga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
disip

Nie powinno, ale jest. W moim SGS2 też tak było - dane pakietowe zżerały baterię w kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mam włączone dane pakietowe cały czas ponieważ po to mam smartfona. Niemniej ustawione na synchronizację co 3 godziny średnio, więc nie powinno być aż tak źle i w takim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
disip

Synchronizacja ani nic nie ma tu wpływu. Tak po prostu jest widocznie i w tym modelu, że włączone dane pakietowe żrą baterię bez względu na ich wykorzystanie, jak w poprzedniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to moje osiągi i jestem mega zadowolony w porównaniu z note 4dfe368e-cbd7-6371.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wybaczcie off top i glupie pytanie :) To menu jest wywolywane jakims kodem serwisowym, czy to jakas aplikacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to aplikacja z marketu Battery Monitor Widget w wersji pro, jednak jest też i wersja bezpłatna, nie wiem czym się różni. Moim zdaniem fajna aplikacji i dlatego kupiłem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło by było jakby ktoś napisał jak macie ustawiona jasność wyświetlacza (w końcu to też ma znaczenie spore)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mika34

Ja mam problem z pozeraniem baterii tylko w nocy gdy tel lezy nieuzytkowany.

Jako ze od kilku dni mam lekkie problemy ze spaniem to gdy przed pojsciem spac wtykne ladowarke i tak okolo 3 lub 4 w nocy gdy sie budze to ją odpinam, jakoze jest naladowana. Gdy budze sie znow ok 8 baterii ku mojemu zdziwieniu jest juz tylko 90%. Podczas normalnego użytkowania problemow z bateria nie mam. Zadnych modyfikacji nie robilem. Znow samsung daje ciala. Ponadto gdy odpinam ladowarke od razu wskakuje na 99% nigdy nie ma 100%

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze ze bateria po użytkownaniu Note milo mnie zaskoczyla. Wczorja rano odlaczylem telefon od ładowania i do wieczora przy normlanhym uzytkownaiu juz bym musial ladowac Note a zeby rozładowac SGS 3 musialem kilkanascie razy zarzucic Antutu. Nie zrobilem screenow ale dzis odlaczylem znowu i zarzuce screenem ile wytrzyma przy normlanym uzytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi