Skocz do zawartości
Ahmati

Bateria w naszych S3 - problemy, pytania, statystyki.

Rekomendowane odpowiedzi

Green Power w wersji pro, ma możliwość ustawienia trybu nocnego, określenie godzin początku, końca, oraz zachowania w tym czasie telefonu. Mam ten program więc niebawem sprawdzę jak się zachowuje bateria z pomocą aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kronos
    Green Power w wersji pro, ma możliwość ustawienia trybu nocnego, określenie godzin początku, końca, oraz zachowania w tym czasie telefonu. Mam ten program więc niebawem sprawdzę jak się zachowuje bateria z pomocą aplikacji.

Jeśli przy tym jesteśmy to polecam Phone Waver. Aplikacja ma niesamowite możliwości konfiguracji i jest po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siloss

Wyłączyłem dane komórkowe na noc i spadło tylko o 1%.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra informacja, w tryb samolotowy już nie przechodziłeś?

A to wynik z kartą micro SD 4dfe368e-a7ed-fc1c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ją jestem w sumie bardzo pozytywnie nastawiony co do baterii! Po pierwszym ladowaniu wczoraj w nocy i wczorajszej zabawie z tel koło godziny 23.30 miałem 33%baterii, na noc wyłączyłyem wi fi dane kom synchro i całą resztę, zostawiłem tylko oszczędzanie.baterii. Rano się budze godzina 6.30 patrzę na telefon i dalej 33% szczerze mówiąc bardzo mnie to zaskoczyło:) bo wychodzi na to że przez 7h bezczynności nie spadł mi ani jeden procent

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę ze wyniki takie same jak w sgs2 :/ pewnie większy ekran i 4 rdzenie do tego bateria 2100 to to samo co trochę mniejszy ekran i 2 rdzenie. Tak myślałem ze nie będzie szału z bateria :(

[email protected] SGS ||

rrrom2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fenfir

Pojawiają się wam w statystyce baterii, tzn tam gdzie pokazuje np. ile procentowo baterii bierze wyświetlacz wasze aplikacje?

Może jaśniej, grałem w kilka gier, używałem kilku programów, wifi włączone i praktycznie żadnej z tych apek nie ma w tych statystykach.

Jest jedynie wyświetlacz i kilka pozycji systemu.

Co do trzymania baterii to jestem zadowolony (wcześniej miałem SGS1), wyświetlacz włączony przez 4h 20min, wifi przez większość czasu i zostało jeszcze 20% baterii także jest nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi statystykami to zresetuj telefon, powinno pomóc

[email protected] SGS ||

rrrom2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fenfir

grzesdroid -> dzięki pomogło.

Co do baterii, to skończyło się na tym, że ekran był podświetlony przez 5h 30min także wynik niezły. Ładowanie praktycznie od zera zajęło ~2,5h. Przez noc bateria nie spadła ani o 1% (wifi, dane wyłączone).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś udało się wykonać kolejny test antutu, tym razem bez karty sd. Wcześniejsze osiągi z kartą 16GB to: 540pts, teraz 618pts.

4dfe368e-135d-fbc7.jpg

Jednak moje podejrzenia się potwierdziły, teraz tylko pytanie, czy wielkość karty sd może różnie wpłynąć na szybkość zużycia baterii. Mam też nadzieje ze sam test w sobie jest dobrze wykonany i nie jest to żadna granica błędu pomiarowego, jak to bywa w innych testach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi