Skocz do zawartości
szymonk181

Zalany Sensation, co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Dorone

HTC-eki, robi chyba tylko Regenersis więc do nich musisz się udać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erystr

kurde, ja też mam ten marker z przedostatniego postu w kolorze czerwonym choć mój telefon nigdy nie miał styczności z wodą... czyżby gwarancja poszła się chędożyć ? :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Kupiłem po bardzo atrakcyjnej cenie telefon HTC sensation XE. Telefon wpadł do jeziora, po wyłowieniu i wysuszeniu okazuje się że wszystko jest sprawne,oprócz wyświetlacza. Dotyk działa , na czuja włączę aparat , puszcze muzykę. Tu pojawia się moje pytanie gdzie dostane w przystępnej cenie wyświetlacz do tego telefonu? Na allegroszu są tanie wyświetlacze ale gość twierdzi , że to do modelu sensation i w XE nie będzie działał. Na anglojęzycznych forach czytałem,że model sensation i model sensation XE to te same telefony różniące się tylko softem. Hardware jest niby taki sam. Na popularny zagranicznym serwisie aukcyjnym widziałem aukcje z wyświetlaczami do sensacji w których opisie było , że pasują zarówno do sensacji jak i sensacji XE. Proszę o zabranie głosu przez kogoś kto mi to wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sensation i Sensation XE to ten sam telefon różniący się obudową i oprogramowaniem. Wyświetlacz z Sensation na pewno będzie działał w Sensation XE (nie mylić z XL!).

Poczytaj ten wątek. Był tutaj już poruszany temat wymiany wyświetlacza. Okazało się, że dotyk jest sklejony z wyświetlaczem, więc może okazać się, że kupienie samego lcd będzie złym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. Zamówię wyświetlacz zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje że będzie OK. Sklejony wyświetlacz z lcd nie będzie problemem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem za 215 PLN otrzymam sprawny telefon ;) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam problem z HTC Sensation. Mianowicie był zalany o czym sie dowiedziałem dopiero teraz po 2 miesiącach od zakupu gdy go chciałem oddać na gwarancje w salonie. Telefon działał i działa normalnie jedynie co mu jest to charczący głośnik i telefon bez powodu się wyłącza (w 90% kiedy dostane sms i chce odblokować ekran). Czasem potrafi się wyłączyć 5x pod rząd a czasem z tydzień dwa śmiga. Nie wiem czy np: "wanienka ultradźwiękowa" by coś pomogła czy już tylko wymiana płyty głównej? Prosił bym o poradę. Z góry dziękuje. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi