Skocz do zawartości
Szwed

Htc magic pliki roomu na karcie sd

Rekomendowane odpowiedzi

Szwed

Witam, czy gdy usunę pliki roomu z karty sd (to archiwum zip) to czy telefon dalej będzie funkcjonował? Bo chciałem zwolnić trochę pamięci.

I jeszcze jedno pytanie czy karta 8gb będzie dobrze działać gdy będzie prawie cała zajęta? Bo słyszałem ze telefon wolno chodzi jak karta jest zapchana

Wysłano z mojego htc magic przy użyciu tapatalk & swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, czy gdy usunę pliki roomu z karty sd (to archiwum zip) to czy telefon dalej będzie funkcjonował? Bo chciałem zwolnić trochę pamięci.

I jeszcze jedno pytanie czy karta 8gb będzie dobrze działać gdy będzie prawie cała zajęta? Bo słyszałem ze telefon wolno chodzi jak karta jest zapchana

Wysłano z mojego htc magic przy użyciu tapatalk & swype

Jeśli rom już zainstalowałeś przez recovery, wtedy spokojnie możesz plik zip usunąć z karty :)

Nie wiem jak z kartą 8gb, ale ja na karcie 4gb mam wolne może ze 100mb, a telefon śmiga tak samo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli rom już zainstalowałeś przez recovery, wtedy spokojnie możesz plik zip usunąć z karty :)

Nie wiem jak z kartą 8gb, ale ja na karcie 4gb mam wolne może ze 100mb, a telefon śmiga tak samo dobrze :)

Ale ja wiem. Mam w tej chwili około 25MG z 8GB i rom chodzi.... normalnie. To jak z dyskiem twardym w NTFS, większość moich znajomych nie potrzebnie usuwa pliki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi