Skocz do zawartości
fiooletowy

Tablet Kiano Blade City II za 359zł w Tesco

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za odkop,ale kupiłem ten tab za 279zl własnie w TESCO jestem nawet zadowolony ;)

Dziś byłem znów w TESCO i jest w starej cenie 499zl xdd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten tablet kilka miesięcy i mógłbym po takim czasie coś więcej napisać ale za bardzo nie mogę ponieważ tablet więcej czasu jest w serwisie niż w moich rękach może błaha awaria ale już trzeci raz reklamuje niemożliwości pisania lub grania w gry podczas ładowania bo w ten czas ekran szaleje i żyje własnym życiem jest to straszne a serwis wymienia tylko ładowarki bez efektu i podejście serwisu do klienta jest męczące ponieważ potrafią przetrzymać sprzęt prawie miesiąc i wymienić tylko ładowarkę dobrą na jakąś zepsutą która niby ładuje ale wydaje piszczący nie przyjemny dźwięk nie wiadomo czy to wybuchnie czy się samo nie zapali mogli by przynajmniej sprawdzić czy awaria została usunięta trudno pisać tu o pochlebnych opiniach można by powiedzieć kilka dobrych słów na temat samego tabletu ale na pewno nie to że obudowa jest mocna i dobrze spasowana w moim przypadku zapadła się matryca i rozeszła obudowa może to nie była wina samego sprzętu tylko naprawy serwisu w poprzedniej reklamacji przycisku esc gniazdo wtyczki do ładowania było tak luźne że często wypadała wtyczka tak samo jeżeli ktoś się skusi na ten tablet i będzie chciał podłączyć modem t-mobile niech odpuści kupno tabletu lub modemu bo nie są kompatybilne i nie będzie działać no chyba że coś się zmieniło ( nie jest to antyreklama) gdyby awarie były konsekwentnie naprawianie był bym zadowolonym klientem z kupna tego tabletu bo pieniądze nie były duże ale czy wydaje 400 zł czy 1400 zł chciałbym go przynajmniej używać bo w tych czasach każdy grosz się liczy a gwarancja minie i dalej tablet będzie działał jak działa nie pisze tego posta żeby kogoś zniechęcić do kupna sprzętu kiano tylko może ktoś serwisu przeczyta to co napisałem i weźmie to do siebie bo każdy sprzęt psuję się nie zależnie od marki ale dobry serwis to podstawa

---------- Post dołączono o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Sorki za brak używania znaków interpunkcyjnych i za całą składnie trochę mnie poniosło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również w miarę dobrze oceniam serwis Kiano. Złożyłem formularz gwarancyjny na ich stronie, następnego dnia przyjechał kurier, a Kiano Pro 10 Dual dostałem z powrotem po ok 3 tygodniach (wiem, że temat dotyczy Blade City II ale serwis jest ten sam). A ci co gadają, że tablet jest już 2 tydzień na gwarancji i ich serwis jest słaby, to niech przeczytają regulamin Kiano a potem kupują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zamiaru spierać się że serwis jest zły i traktuje wszystkich tak samo opisałem moją przygodę serwisem :) z tego co się dowiedziałem wina leży trochę ze strony kuriera bo miał dostarczyć wciągu 48h tablet a trwało to po cztery dni w każdą stronę oczywiście muszę tablet znowu oddać na gwarancję bo znów zapada się wyświetlacz oczywiście napisze jak przebiegła reklamacja bez wieszania psów na serwis :) muszę pochwalić serwisanta tego który usuwał usterkę ponieważ dobrał dobrą ładowarkę do mojego tabletu i już podczas ładowania mogę normalnie używać sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten tablet od grudnia,jak dla mnie za te pieniądze super sprzęt.kupiłem go w promo za 249 pln w Tusco.po miesiącu upadł mi na glebe i pękła szybka z dotykiem,wysłałem do serwisu i wymienili bezproblemowo...o dziwo da darmoche !!!!!?????.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi