Skocz do zawartości
zapal

** NEAT ROM ** (cwm) pure stock deodexed XWLPG (02.06.2012.) + MODY!

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś może jak włączyć pamięć masową w tym romie? wcześniej miałem CM lub AOKP i tam wyskakiwało powiadomienie po podłączeniu kabla USB, tutaj jest jakoś inaczej

Edit: nieważne, już znalazłem :) za bardzo zagrzebane jest to w ustawieniach ;/ może autor rozwiąże to tak jak w CM/AOKP

Edytowane przez Eddy.END

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

W wątku na XDA masz Aroma Mods, instalując możesz sobie wybrać USB Mode ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sa jakies mody do tego romu (LPY) oprocz 15 Toggles bo na xda nie ma do tej wersji ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz kolego wrzuci aroma moda v 3 jak masz bo na xda nie dzialaja linki;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor
    sa jakies mody do tego romu (LPY) oprocz 15 Toggles bo na xda nie ma do tej wersji ;/

Jak to nie ma na XDA? Są w drugim poście, do Arom masz dwa linki w tym jeden działający DepositFiles

Jest jeszcze paczka LPY_Mods_3 www.neatrom.com/neatrom/Mods/LPY/LPY_Mods_3.zip

W skład której wchodzi:

- JB Style Reloaded Blue

- 15 Blue Toggles

- Blue Clock

- Blue Battery

- S3 Dialer

- S3 Big Caller

- Call Recording

- No Increase Ring

- Torch on Lockscreen

- Spell Check

- ICS Lockscreen

- Skip Songs

- SMS Mods

- No SMS/MMS In Call Log

- CRT-OFF

- Hide Clock-Toggle

- Hide AM/FM-Toggle

- 4 Way Reboot

- Silent Camera

- Camera with flash under 15%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jak ten DepositFiles dziala to masz chyba jakies magiczne zaklecie u mnei nei dziala....a te mody co sa trzy to mnei nei interesuja....chodzi mi o aroma moda...a linki jak mowilem nie dzialaja;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiecany konfig i jeszcze jedna rzecz.

Konfig dla kernela DorimanX (old Mali, można go używać oczywiście na innych romach ale podaje go w tym temacie bo konfig używam właśnie na tym romie, opisze wszystko w łopatologiczny sposób) (co do ewentualnych pytań czy ten konfig będzie się dobrze spisywał na kernelu DorimanX 7.X New Mali Rivers, odpowiem że nie wiem bo nie testowałem)

1. Pobieramy najnowszy kernel DorimanX (old Mali) i go oczywiście flaszujemy:

http://dorimanx.shine.sk/kernels/Kernel_Dorimanx-V5.89--16-45--16-10-12-SGII-PWR-CORE.zip

2. Potrzebujemy aplikacje ExTweaks z Google Play, może być wersja darmowa.

3. Pobieramy pliczek:

https://www.dropbox.com/s/ntoqfdx444pmacf/ext_bat_cust.profile_backup

4. Wklejamy go do data/.siyah

Folder jest ukryty, więc w waszym ulubionym menadzeże plików w ustawieniach zaznaczamy żeby pokazywał ukryte pliki.

5. Odpalamy ExTweaks, przechodzimy do zakładki BACKUP/RESTORE, klikamy na RESTORE NOW, czekamy chwilkę aż program wczyta nowe ustawienia i się zrestartuje.

Osobiście powiem że jest różnica i rzeczywiście bateria lepiej trzyma, oczywiście zależnie od użytkowania, ale dla przykładu przy moim użytkowaniu bez tego kernela i konfigu bateria od rana wytrzymywała do około 20 a teraz 2 lub 3 godziny dłużej.

_______

Jeszcze jedna rzecz nie związana z tym konfigiem i kernelem, Sale jak wiadomo wydał Aroma Mod 3, znalazłem w nim błąd, dotyczy BATTERY MOD BLUE CIRCLE, jeżeli wybierzemy tą opcje będziemy mieć ładną ikonkę baterii ale poniżej 10% ikonka wraca do standardowego wyglądu, może niezbyt uczążliwy błąd ale jednak mnie bardzo drażnił, poprosiłem Sale o poprawienie tego, i proszę daje wam paczkę zip do flaszowania, naprawia owy irytujący błąd:

https://www.dropbox.com/s/3306m8dqso25zou/LPY_NeatRom_Aroma_Mods_v3.0.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi