Skocz do zawartości
Robo831

Co kupicie/kupiliście po LG GT540? Opowiadania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Temat zakładam, by każdy mógł napisać co sobie kupi lub co kupił po swifcie. Zacznę ja. LG Swift był to (jest nadal) pierwszy mój smartphone i pierwszy android za razem, a stałem przed trudnym wyborem, gdyż nie słyszałem dużo o androidzie i nie interesowało mnie to. Chciałem kupić Spice, lecz po opiniach wziąłem swifta i się nie zawiodłem. Miał wszystko co było pożądane na rynku czyli WiFi, GPS, aparat i przede wszystkim system - android. Bardzo byłem zadowolony, choć ekran po dłuższym czasie zaczął mnie wkurzac pod względem dokładności i pod względem wielkości. Całkiem nie dawno miałem dość dużo pieniędzy, by kupić sobie jakiś sprzęt. Kupiłem tablet budżetowy GoClever A73, który jak na swoją cenę jest super. Później nastała pora na kolejnego smartphone'a o którym już wcześniej myślałem z zamiarem kupna. Chciałem zmieścić się w 600zł i wybierałem między LWW, NEO V a MOTOROLA DEFY. LWW trochę mały, a chciałem mieć coś z większym ekranem. NEO v najładniejsza i szybsza niż DEFY, która jest w podobnej cenie. Przeszukując tablice natknąłem na ogłoszenie neo v za 450zł, wiec dodzwoniłem się wypytalem o wszystko i gość miał wysłać pod podany adres przeze mnie. Czekałem 5 dni (za pobraniem)i nic nie przyszło, a kontaktu też brak z tym człowiekiem. Na allegro znalazłem dobra ofertę i kupiłem neo v za 550 zł plus wysyłka 10zł paczką priorytetową i na drugi dzień - 01.06 już był u mnie (naprawdę poczta ostatnio mnie zaskakuje pozytywnie). Ciesze się z zakupu i jest on jak najbardziej udany. Nie ma porównania do swifta, o wiele szybciej chodzi wszystko lepsze o 10 razy. Swift przeszedł na emeryturę i czeka na jakiegoś normalnego człowieka, który jak coś kupuje na allegro to wpłaca pieniądze, a nie liczy, iż sprzedawca wyśle bez zobaczenia pieniędzy na koncie, straciłem tak właśnie na prowizji. Wy chwalcie się i opowiadania piszcie, a na pewno dużo osób przeczyta, a w tym z chęcią ja. Trochę się rozpisałem. Czekam! ;)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva
    HTC EVO 3D :) Nie chciałem mieć z tej samej półki tylko z wyższej. Bo Swift spełniał moje oczekiwania i bez sensu byłoby go wymieniać na podobny. Dlatego o klasę wyżej i padło właśnie na HTC EVO 3D :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Evo 3D jest highend :). NEO v to średnia półka, a Swift to półka niższa.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W prawdzie ja "odziedziczyłem" po tacie GT540 ale on sobie teraz wybrał Galaxy Ace`a :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat pomysłowy :muqq:

Swift dla mnie też był pierwszym Androidem(kupiłem jako nówkę :zdegustowany:) i dlatego tak słabo wybrałem, bo tą stówkę do pojemnościowego wyświetlacza i troszeńkę więcej ramu bym dopłacił :o

Za miesiąc będzie rok jak go mam :rolleyes: Nie można wiele narzekać, bo wiele za niego się nie dało :P Całe szczęście są custom romy :D

Na następny telefon w miarę możliwości chciałbym SG Ace albo Neo V. Styczeń/luty będę zmieniać prawdopodobnie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem swifta w maju zeszłego roku, a wymieniłem w kwietniu br.

Pierwszy android, ale drugi fon z systemem (smartphone - wcześniej Satio). Na próbę żeby zobaczyć, czy andek mi się spodoba.

Stara wersja andka (2.1) sprawiła, że się go pozbyłem, bo nie miałem ochoty pieprzyć się cały czas z działającymi w 50% customami.

Zmieniłem na SGS+, którego zamierzam zmienić na coś multi-core z ICSem.

Kupiłem z dwa tygodnie temu mantę mid02 w carrefourze wyłącznie do filmów i jako tako się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak autor tematu wymieniłem jakiś tydzień temu Swifta na Xperię Neo V i jak na razie nie żałuję.

PS - Swifta posiadam nadal:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialem swifta od stycznia 2011 do czerwca 2011 , byl to mój pierwszy smartfon z androidem po przesiadce z symbiana, na stocku siedzial 3 dni :P , potem od razu custom rom , bodajże cyan od murika? jakos tak , , z uwagi na mala ilosc ramu i oprówke swift pozostał u mnie przez tak krótki czas, po nim mialem sgs ,pózniej byla milestone ze wzgledu na qwerty, teraz optimus 2x.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi