Skocz do zawartości
radomir

[FAQ] ROOT dla Dell Streak

Rekomendowane odpowiedzi

ROOT dla Dell Streak

Opisany sposób przedstawia root przez wgranie Superboot.

Podziękowania dla Paula O. z Modaco

WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!!

UWAGA!!!

Sterowniki potrzebne do uruchomienia Fastboot znajdują się w programie DELL PC SUITE który jest standardowo wrzucony na kartę pamieci w naszym telefonie.Dlatego najpierw musimy go zainstalować na PC.

1.Pobieramy odpowiedni plik Superboot zgodnie z nr swojego romu:

a)

Superboot r1 for build 3883

>>>DOWNLOAD<<<

b)

Superboot r2 for build 4399

>>>DOWNLOAD<<<

2.Uruchamiamy telefon w trybie bootloadera -zdejmujemy tylną klapkę i wyjmujemy baterię,wkładamy baterię i włączamy telefon przyciskami camera+power.

3.Na ekranie wybieramy FASTBOOT i po ok.10sek podłączamy telefon do komputera

4.Z rozpakowanego archiwum wybieramy plik install-superboot-windows.bat i uruchamiamy

5.Po zakończeniu wyjmujemy znowu baterię odłączamy kabelek usb i odpalamy telefon.

Na tym koniec mamy zrootowanego DELLA...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROOT JEDNYM KLIKNIĘCIEM...

Sposób rootowania znany z innych telefonów np Nexus One działa teraz na Dell Streak.

1.Pobieramy aplikację UniversalAndroot

UniversalAndroot_1.6.1.apk

2.Wrzucamy na kartę pamięci w telefonie

3.Instalujemy

4.Uruchamiamy aplikację i wybieramy opcję root

5.Po chwili mamy zrootowany telefon;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROOT dla Oficjalnego Froyo

Niestety aplikacja Androot na nowej wersji nie działa więc trzeba czegoś nowego.

Z pomocą przychodzi market a w nim aplikacja

z4root.

Działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis zrobilem root na poczatku probowalem uniwersal ....cos tam ale nie udalo sie wiec sciagnelem z4root. Troche sie obawialem bo byly dwie opcje do wybory temporaly i ta druga ; zdecydowalem sie na ta pierwsza i bylo troche obaw gdyz niby na dole pisalo ze jest gotowe ale na srodku dalej sie krecil znaczek ladowania ale znow pozniej wszedlem do z4root i twierdzi ze juz jest zrotowany wiec chyba wszystko jest ok na dodatek w programach pojawil sie znak trupiej czaszki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UniversalAndroot często nie działa za pierwszym odpaleniem przeważnie działał przy trzeciej próbie i było ok.

Z4root działa od razu i jeśli zrobił roota jak trzeba to programy które go wymagają powinny prosić o zezwolenie na dostęp,no i w aplikacjach musi być superuser.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam tego superusera ....czyli wszystko ok

Sent from my Dell Streak using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jakiegoś pecha. Z4root niby mi zrobił roota, ale po restarcie telefonu root zniknął pomimo wybrania pernament. Potem próbowałem zrobić roota programem universal androot i też nic. Znalazłem w końcu superoneclick ale pech mnie nadal nie omija i za każdym razem program się zwiesza przy waiting for device, oczywiście brak odpowiedzi i nic kompletnie nie da się zrobić . Mam Windowsa 7 64 bit, uruchamiałem nawet w trybie zgodności z xp service pack 2 i 3, jako administrator też. Mam oficjalnego androida 2.2 od o2.

Dodam też, ze probowałem zrobić to też na viscie 32 bit i dzieje się to samo. Robiłem to na trzech ostatnich wersjach z xda. Z wyłączaniem i włączaniem telefonu też robiłem, oczywiscie debugowanie włączałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam androida 2.2 i nie mogę zrobić roota, chyba potrzebny jest jakiś nowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałem, nie działa u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi