Skocz do zawartości
radomir

[FAQ] Recovery dla Dell Streak

Rekomendowane odpowiedzi

juz poszło :D tak jak mówiłeś kolego "geckon" sterowników brak :D

w jaki sposób mogę zmienić rom który mam zapisany w formacie zip??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałem 1 sposób w 2 opcjach, kazda kończyła się tym ze dell wykonał wszystko, pokazało ze sie resetuje i na tym koniec nawet standardowy rom sie nie chciał zaladować...... nawet po przez przywracanie ustaiweń fabrycznych przez recovery nie chciał działac całe szczescie miałem na karcie jakiś rom 2,2 w którym zmieniało się nazwe na update.pkg i sie uruchamiało własnie z recowery jako aktualizacje, i podniosłem della, i tak było 2 razy próbowałem także 2-ch programów do roota, z4root czy jakoś tak i universal androot, super oneclick i ni ch** nic nie działa, ani nie mogę zmienić recovery, anie praw roota nie moge ruszyć, co za tym idzie nie moge podkrecic procka i zmienić romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry filmik pokazujacy jak wgrac nowe recovery. Program do tego potrzebny to MultiRecoveryFlasher.v0.8 lub starszy!.

(mi nie chcialo sie wgrac ClockworkRecovery, wiec podmienilem do folderu z mojego modelu (tam masz rozne modele) na ClockworkRecovery i bez problemu zainstalowal ClockworkRecovery, takze system oszukany ;D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam problem z recovery z pierwszego postu.Problem wygląda następująca zainstalowałem wszystko zgodnie i instrukcją i recovery odpaliło tyle że na sucho bo nie miałem na karcie softa więc wyłączyłem dell-a wrzuciłem softa i odpaliłem ponownie recovery ruszyło ale jak klikam opcję Software upgrade via Update.pkg on SD card to nic się nie dzieje tzn.zostaje czarny podświetlony ekran i nic,żadnych znaków a po dłuższym czasie dell się resetuje.

Próbowałem już wgrywać recovery od nowa ale nic to nie dało.

Może wiecie co dalej z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi
    Witam.

.... ale jak klikam opcję Software upgrade via Update.pkg on SD card to nic się nie dzieje tzn.zostaje czarny podświetlony ekran i nic,żadnych znaków a po dłuższym czasie dell się resetuje.....

Zaraz,zaraz jak to klikam? opcję (co robić) wybierasz klawiszem "głośności +" a potwierdzasz klawiszem "Kamera" więc może to źle robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki źle się wyraziłem.Dokładnie potwierdzam przyciskiem aparatu napisy znikają i cisza.

Dodam że za pierwszym razem odpaliło i pojawiły się dalsze napisy ale w tedy nie miałem softa na karcie.

Aktualnie zostaje tylko czarny podświetlony ekran a po ok 10min. telefon gaśnie albo się resetuje i koniec:<

Próbowałem też bez softa na karcie(Pomyślałem że może to wina tego właśnie softa)niestety to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Wgraj powtórnie recovery bo prawdopodobnie jak je uruchomiłeś bez softu na karcie to coś się "popieprzyło", albo potrzebne jest inne recovery gdyż to co masz może softu nie obsługiwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi