Skocz do zawartości
grzechot

Słuchanie muzyki przez bluetooth, problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem. Łącze swojego transformera poprzez bluetooth z kinem domowym, aby posłuchać sobie radia internetowego i do tego korzystam z aplikacji open.fm.

Wszystko gra cacy ale po paru minutach, dźwięk zaczyna się przycinać (jak odłożę tablet i nie używam) i pomaga na nowo sparowanie urządzeń. Rom oryginalny ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie. Dotyczy słuchawek (nokia, sony), dotyczy klawiatury, czy muszki. Komunikacja BT w TF101 to jakaś pomyłka. Jeśli BT chodzi na tej samej antenie, co WIFI, to tym bardziej jest fatalnie. U gniazdo sluchawek podobno odpadło od płyty, a sam transport pogwarancyjny do Asusa, to 200zł. Do tego ostatnio głośniki też odmawiają grania. Tablet odtwarza, później go odkładam, ale pozostawiam włączony, i jak chcę znów coś odtworzyć, po jakimś czasie, to jest cisza. Mimo, że player wyraźnie coś odtwarza. Sprawdzałem różne aplikacjie, do muzyki, filmów, czy streamu. Nędza! Gwarancja skończyła się w lipcu! Tablet się zużył!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdzie te rozwiązania:

- sprawdzcie czy na innych urzadzeniach tez sie tak dzieje (podlacz telefon przez bt)

- na liście urzadzen bt usuncie kino domowe i polaczcie się na nowo,

- nie pomogło? - wipe cache partition

dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem 3 różne zestawy słuchawkowe. Temat się powtarza. Ale ewidentnie tablet zawodzi, gdy używam wifi z większym naciskiem. Powiedzmy stram, vod. Czyżby wspólna antena? Może po prostu czas na nowsze rozwiązanie? :)

~~ qdlaty ~~z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi