Skocz do zawartości
colorowy

[XWLPG]Pure Look S3 "Design by Nature"[v3.1.1 Final]

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek

Koledzy właśnie zapodałem ten ROM jak na razie wygląda ślicznie . Jak będzie dalej zobaczymy. Z zauważonych problemów to nie działa aplikacja S Suggest, wyskakuje komunikat "W Twoim urządzeniu lub kraju są dostępne tylko ograniczone usługi". A drugi problem to po zainstalowaniu modów: Bateria %, S-VOICE od Wanam'a i nagrywanie rozmów zniknął pasek powiadomień. Nie wiem który MOD to powoduje bo wgrywałem wszystkie 3 naraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie beda prace jeszcze nad ulepszaniem tego romu bo w tytule pisze final.....wiec juz ostateczna wersja z bledami??:( a co do paska powiadomien to mozliwe ze s voice ja tego nei wgralem i pasek mam:) a bateria % jak Ci dziala bo mi dziwnie spadaja procenty nei o jeden tylko o kilkanasie np jak jest 48 % to po jakims czasi ejest np 35% dziwne;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@djdanio

zgadzam się ,update by się przydał bo jest pare małych ale denerwujących bugów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wykłada się równo na ustawieniach tapety. Szkoda, bo fajny ROM.

Chyba tylko ty masz taki problem zrobiłeś wipe data/factory reset ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że tak. Dalvik nawet dwa razy kasowałem. Niestety w momencie ustawiania tapety z jakiegokolwiek katalogu jest FC. Wracam do Cyanogena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

U mnie w trakcie ładowania telefon strasznie gorący. Nawet ekran jest gorący. Też tak macie?

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ładuję tyko przez USB bo zagubiłem gdzieś ładowarkę , ale u mnie nie jest gorący.Może zrób wipe battery stats.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

nie zmniejsza mi obrazów przy wysyłaniu wiadomości mms, stąd wysłanie mms staje się niemożliwe, a jak u was

---------- Post dołączono o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

U mnie w trakcie ładowania telefon strasznie gorący. Nawet ekran jest gorący. Też tak macie?

TAPATALKNIETO

zmien kernel, tez tak mialem podczas zabaw z testowaniem różnych kerneli, wyświetlacz byl ciepły.

i chyba podejrzewam że od jednego takiego przegrzania w środku pojawiła się różowa plama na aparacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Też grzała mi się mocno bateria przy ładowaniu ale wystarczyło wyłączenie telefonu,wyjęcie baterii na około 2 minuty no i w opcjach programisty wyłączyłem debugowanie USB(nie wiem czy to potrzebne, ale po tych czynnościach już wszystko wróciło do normy)

Ja natomiast mam dwa pytania

1. Jak wgrywacie mod na baterię % tą w kółku?

2. Czy jest możliwość "wyciągnięcia" tapet które są w romie? Lub gdzie te tapety w romie są zapisane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi