Skocz do zawartości
Lukiqq

[MOD] PowerMOD OVO 1/1.2 - skuteczne ładowanie z USB, szybszy tablet

Rekomendowane odpowiedzi

Lukiqq

Modyfikacja sprawia, że urządzenie poprawnie ładuje się za pomocą interfejsu USB. Oryginalnie były z tym problemy i mimo, że urządzenie było podpięte pod np. komputer, to wskaźnik poziomu naładowania baterii stopniowo spadał. Dodatkowo modyfikacja zwiększa taktowanie procesora do maksymalnego bezpiecznego poziomu 1152MHz oraz taktowanie pamięci RAM z 360MHz do 456MHz już podczas startu urządzenia znacząco przyspieszając tablet (tak, nawet w benchmarkach).

Link TUTAJ!

Prosta instalacja za pomocą skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp
    ....Modyfikacja sprawia, że urządzenie poprawnie ładuje się za pomocą interfejsu USB......

to jest dla OVO 1.0 czy OVO 1.2 ....czy dla obu??

dało by się zrobić skrypt działającym z bluetuth ...na donglu USB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    to jest dla OVO 1.0 czy OVO 1.2 ....czy dla obu??

dało by się zrobić skrypt działającym z bluetuth ...na donglu USB...

Teoretycznie powinno działać też ze zwykłym OVO. W praktyce nie wiem, lepiej dopiszę 1.2. Jak chcesz to sprawdź.

--------

Dało, dało ;) Zrobię go i zamieszczę. Wszystko co zamieszczam będzie w moim sofcie, który mam nadzieję niedługo ukończę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wolus

Moje pytanie brzmi... czy mogę go wgrać kiedy razem z karnelem ? Czy karnel ma już to w sobie?

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Gio przez Tapatalk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lukiqq power mod działa pod ovo1 i faktycznie już na starcie się przyspieszył :super:

---------- Post dołączono o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Screen mod pod ovo1 niestety na czystym sys nie działa ustawienia pomimo wystawienia ich na pulpit giną z guzika też to ustawień nie można wejść także ten mod screen pod 1 nie działa dobrze ale to nic najważniejsze że power mod działa a na kernela pod 1 poczekam cierpliwie.

P.s Cały czas nie rozumiem czy BT da się odblokować sprzętowo (jest zaimplementowany w ovo1 czy nie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    Lukiqq power mod działa pod ovo1 i faktycznie już na starcie się przyspieszył :super:

Cieszy mnie to :)

Screen mod pod ovo1 niestety na czystym sys nie działa ustawienia pomimo wystawienia ich na pulpit giną z guzika też to ustawień nie można wejść także ten mod screen pod 1 nie działa dobrze ale to nic najważniejsze że power mod działa a na kernela pod 1 poczekam cierpliwie.

Jaki screen mod?

P.s Cały czas nie rozumiem czy BT da się odblokować sprzętowo (jest zaimplementowany w ovo1 czy nie)

Ani w OVO1 ani w OVO1.2 nie ma wbudowanego modułu BT. Jedyna możliwość to dołączany przez USB i to działa pod warunkiem zmodyfikowanego systemu i kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam tylko że jeżeli ktoś używa rooteplorera lub total comander

może wykonać ręcznie podmianę plików i zrobić kopię bezpieczeństwa pliku script.bin

i nie musimy używać debugowania usb dla niektórych bardzo uciążliwe (sterowniki itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki screen mod?

No ta modyfikacja co ukrywa dolny pasek (bardzo fajna) tylko na ovo1 po graniu tablet działa tylko nie ma możliwości wejścia w ustawienia ani guzikiem manualnym ani dotykowym z ekranu. Nawet wystawiłem skrót do ustawień i też zniknoł

---------- Post dołączono o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Ani w OVO1 ani w OVO1.2 nie ma wbudowanego modułu BT. Jedyna możliwość to dołączany przez USB i to działa pod warunkiem zmodyfikowanego systemu i kernela.

Ech szkoda ale teraz wszystko kumam i czekam na kernela pod OVO1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to sie wgrywa, bo niestety jestem jeszcze zielony w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukiqq
    Jak to sie wgrywa, bo niestety jestem jeszcze zielony w tej materii?

To najpierw poczytaj bo za chwilę będziesz pisał, że tablet nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi