Skocz do zawartości
mibo6666

FIFA 13 Mobile - E3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo troszke na targach E3 sie dzialo i zaprezentowano/zapowiedziano pare naprawde interesujacych gierek. Oczywiscie nie moglo zabraknac fify 13:) Bedzie to nowa wersja popularnej serii ktora na mobilnych platformach w koncu zostanie zsynchronizowana z "EA Sports Football Club service".

Gra ma przewidziana premiere na sam koniec września a miesiąc później (30 października) ma sie pokazac NFS:MW na wszystkie pkatformy jednoczesnie (PC, PS3, XBox360, PS Vita, Android i iOS)

źródło:

http://droidgamers.com/index.php/game-news/android-game-news/3944-e3-2012-ea-confirms-fifa-13-with-new-football-club-feature-also-need-for-speed-most-wanted-for-android

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że się postarają i będzie w co grać, bo PES 2012 to masakra, w którą nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie czy bedzie tego samego dnia bo obawiam sie ze Sony cos wykombinuje z exlesivem a to byłaby lipa,bo miesiac czekania to nic ale jak ma to wyglądać tak jak bylo z fifa 12 to jednym słowem tragedia,trzymam kciuki ze EA nie zachowa sie jak rockstar czy gameloft...i da dobra optymalizacje aczkolwiek bedzie o to trudno bo tydzień temu widziałem jeden screen z fifa 13 na iOS i powiem szczerze ze grafika znacznie sie poprawi,bedzie przypominać fife z ps vity

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain86

o to nie ma się co martwić - na 2 i 4 rdzeniowcach te gry na 100% będą działać dobrze - EA ma bardzo dobrą optymalizację. Zresztą posiadacze ip 3gs i 4 też albo nie uruchomią tej gry, a nawet jeśli to na pewno będzie obcięta wersja graficzna - też widziałem screeny i patrząc na to, że ip4 czasami miał problem z fifą 12 tak wnioskuję.

Co do Sony - xperia play i tak już została skazana na zagładę, wątpię by sony dał to w exclusive'a. No nic zapowiada się ciekawa jesień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    albi12

Tutaj filmik z iOS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajnie sie to prezentuje :)

Co do premiery to mysle ,ze jest szansa bo EA widzialo ,ze przez excluziva na xperie play to tylko stracili bo malo kto ma ten dziadowski fon i nic na tym nie zarabiaja. Jest jeszcze troche czasu do premiery wiec sie na 100% wyrobia i zoptymalizuja gre.

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejmy nadzieje, ze będzie w końcu tryb menagerski, a nie tak jak to zrobili w fifie 12.. Na iOS jest, na andku nie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BolaN

Ja tam wolę PES na fona :D, wygodniejsze sterowanie i trawa nie jest taka jasna.

jak będzie tak jak w trailerze to naprawdę będzie ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up pes to słaba gra...wersja 2010,2011 i 2012 niczym sie nie różnią...to te same gry pod inna nazwa...

W fifie to przynajmniej fizyka gry jest na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

Nie obrażę się jak tym razem zrobią wersje na Optimus 2x...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x