Skocz do zawartości
forceman

Ładowarka 2000mA

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :) jak przez 3 miesiące używałem tylko ładowarki od Samsunga do mojego DHD i działała bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam codziennie oryginalnej ładowarki od motoroli milestone i działa bez zarzutu.Natomiast ładowarka noname za 5 zł powoduje, ze ekran wariuje (dotyk). To samo miało miejsce w motoroli - możliwe, ze właśnie prąd jest za mały albo niestabilny w ładowarce noname.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edit: do evo3d ale w dhd powinno też działać bez problemu.

Edytowane przez lordfat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie się zgadzam ! Jak kupiłem DHD dołączyli mi takową nonamową ładowarkę i nie dało się nią ładować, bo ekran szalał, a kiedy na próbę podłączyłem ją do Neo V to telefon po prostu się zawiesił :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na przyszłość, radzę nie ładować ładowarką o większym lub takim samym natężeniu niż bateria, ponieważ może się ona(bateria) po prostu zapalić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w lekkim szoku - okazało się, że ładowarka której zwykle używam u mojej dziewczyny od Xperii X10 Mini Pro jest 5V/850mA - oznacza to, że telefon musi mieć jakiś układ ograniczający napięcie wejściowe(bo bateria jest 3,8V)... być może zatem nie jest istotne jak dużym prądem ładujemy nasz smartfon(oczywiście w granicach rozsądku) - on sam ograniczy jego wartość do bezpiecznej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standardowo napięcie ładowania telefonicznych baterii to 4.2V, tak jest układ zmniejszający napięcie, ale nie natężenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi