Skocz do zawartości
Gość fredek7

INFO Sto pytań do....

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale forum są osoby które znają ten telefon od podszewki.

Wielu nowych użytkowników nie wie gdzie napisać lub nie potrafi szukać :mad: i nie zna regulaminów działów oraz forum.

W tym temacie zadajemy pytania na problemy które nie wiemy gdzie umieścić. Osoby które dają debilne odpowiedzi będą nagradzane ostrzeżeniami. Jak ktoś uważa że odpowiedz jest wprowadzająca w błąd niech ją raportuje.

Jeśli problem ma już watek w dziale naszego telefonu podaj linka

Pytania o programy są w działach ogólnych chyba że problem dotyczy moda wtedy szukaj pomocy w temacie romu który masz zainstalowany na telefonie ( za pytania o działaniu czegoś na mod będą warny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unibal

Jak to jest, czy zwykły szaraczek ze zwykłym smartfonem(WFS) może aktualnie poodblokowywać te bootloadery i inne dziwa aby wgrać sobie jakiegoś ROMa? bo niby trzeba mieć jakiś sprzęt, już się w tym gubię, czy trzeba mieć jakiś sprzęt czy można to wszystko poodblokowywać przez zwykły kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odblokować można i wgrać recovery na starszej wersji systemu. Nowa aktualizacja coś skopała i nie da się podmienić recovery. Sądzę że odblokować te po aktualizacji da się tylko nie mam na czym testować. Jak komuś się bardzo spieszy aby wgrywać mody to XTC-clip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaka23

Witam!

Jak już @fredek7 zaznaczył że na nowej wersji romu czyli 2.26.403.1 nie da się wgrać recovery, więc cofnąłem się do 2.13.403.1 zrobiłem roota wgrałem ROM Manager dałem Zaflashuj CWM ale niestety recovery się nie odpalało, próbowałem jeszcze wgrywać przez adb z SDK ale tak samo nie działało. przywróciłem oryginalne recovery i od nowa wgrywałem ale dalej to samo. Nie wiem czy ja coś źle robię czy ten WFS jakiś taki skopany jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unibal

Wgrałem kiedyś wersję androida 2.3.5 (z poziomu telefonu), gdy teraz dam przywrócenie do ustawień fabrycznych to jaką będę miał wersję androida? 2.3.3 czy 2.3.5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostanie Ci już wersja 2.3.5, ustawienia fabryczne nie mają wpływu na zainstalowaną wersją Androida oraz pozostałych update'ów telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z wgraniem ROMU do WDS. Po wybraniu opcji Recovery mam czarny ekran z dyskiem i wielkim znakiem wykrzyknika, telefon ma podobno s-off a mimo to nie idzie, co robie zle>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki, sprzedajacy twierdzil ze jest an i ebylo, wszystko zrobione. dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi