Skocz do zawartości
Gość fredek7

INFO Sto pytań do....

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest możliwość zrobienia roota i wgrania CM bez utraty gwarancji? (WFS)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Surion

Nie wiem czy mam tylko ja taki problemy czy ogolnie, ale pamieci tej operacyjne? jest strasznie malo, nie mam nawet gier poza dwoma, a jak przychodzi wieksza aktualizacja launcher go, czy fb albo innego niezdbednej aplikacji to full jest uzyta pamiec ;/. To co sie da przenosze na karte pamieci ale nie wszystko idzie ;/. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Formatowanie karty pamięci -FAT32 czy NTFS? Wildfire S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Idav

Ktoś wie jakie aplikacje są zainstalowane domyślnie na Wildfire S ? Usunąłem z 8 przez przypadek :mad: i teraz nie wiem jakie mam sobie doinstalować :/ Googla przeklikiwałem, ale nic nie znalazłem. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy coś już wiadomo na temat wgrywania recovery po instalacji najnowszej aktualizacji od HTC (2.26.403.1, hboot 1.09.099)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Programy chcą mi się zaktualizować i zatrzymuje mi się na "Oczekuję na Sieć" o co chodzi?

oraz w trybie karty SD nie widzę karty w moim komputerze, jak mogę wrzucić na kartę swoje tapety i pliki dźwiękowe?

Problem ze sklepem google play rozwiązany, aplikacja "Sklep Google" nie działa tak jak powinna, najlepiej odinstalować aktualizację i wrócić do Android Market, poprzez Android Market można bez problemu korzystać z Google Play.

Problem z kartą pamięci nadal aktualny.

Edytowane przez Zielony34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m!chal

Ostatnio robiłem format telefonu i karty sd (poprzez telefon, nie kompa). Jakiś czas po tym przyszła mi aktualizacja softa do 2.3.5. Zajmowała ona 40,8MB. Ściągnąłem, jednak po zakończeniu powiadomiło mnie, iż instalacje jest niemożliwa bo mam nieoryginalnego softa. W tym problem, że nigdy nic nie robiłem w telefonie oprócz wrzucania muzy, i instalowania aplikacji z marketu. O co może chodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi