Skocz do zawartości
Gość fredek7

INFO Sto pytań do....

Rekomendowane odpowiedzi

Surion
    Tak musisz odblokować bootlander i wgrać recovery. Dodatkowo warto podzielić kartę na FAT32 i EXT3 lub EXT4
    Tak musisz odblokować bootlander i wgrać recovery. Dodatkowo warto podzielić kartę na FAT32 i EXT3 lub EXT4

A jak mam to podzielic? bo tutka jakos nie zauwazylem na forum.

I jeszcze takie inne pytanie, wgralem sobie CM 7.02, no i tak wlasciwie nie zrobilem backupa, poza smsami i fotami, ale nic nie szkodzi bo telefonik nowy i nic tam zbytnio jeszcze waznego nie mialem, ale problem w tym, ze zrobilem http://forum.android.com.pl/f210/instalowanie-aplikacji-na-karcie-pamiae-ci-nie-wymaga-roota-89528/, poprzenosilem wiekszosc aplikacji na karte, i teraz po zainstalowaniu nowego rom, nie ma ich w fonie, ale sa na karcie, to znaczy, ze moge usunac je z karty i musze wgrac na nowo ??

I jak na przyszlosc mam robic backupy calego fonu, zeby za kazdym razem nie bawic sie w ustawianie ?

Edytowane przez fredek7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu masz jak podzielić kartę na partycje http://forum.android.com.pl/f365/update-29-02-2012-m1ndh4x8r-gb2-3-5-ue-stock-senseui-oc-cpu-806-mhz-default-data2sd-127842/

Nic z nimi nie zrobisz bo aby system je widział musi znać ścieżkę dostępu. W tej chwili są to już śmieci na karcie SD.

Tak. Tylko poco jak i tak będziesz zmieniał aplikacje na inne. Sprawdzaj czy aplikacja pozwala na zapis ustawień jeśli tak to zapisuj sobie ustawienia pojedynczych aplikacji. Backap aplikacji nie zawsze działa na innym romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam zrobioną 2 partycję ext4 na link2sd i wszystko z aplikacji poprzenoszone na kartę pamięci przy pomocy link2sd i mam pytanie czy jak zaktualizuję teraz aplikacje które znajdują się na karcie pamięci to je popsuję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli link2sd sam przeniesie te pliki na 2 partycję albo one same się tam zainstalują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiąc aktualizacje podmieniane są pliki nie ważne gdzie są czy w fon czy na EXT. Ja nie mam prawie nic na fonie (systemowe które krzaczyły się na EXT zostały ) i aktualizacje robię zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam stockowy rom (oryginalny od htc i nie deodexed), jaka jest szansa na schrzanienie romu i na konieczność wgrania jego od nowa gdy do telefonu wgram modyfikację status bar (złożoną przeze mnie w uot kitchen, wgrałem pliki przekopiowane prosto z telefonu do uot)? Z ikonką baterii wyszło ale nie wiem czy tym razem nie potrzeba romu deodexed. Odpowiedź oszczędzi mi pół godziny przywracania kopii w cwm, więc bardzo prosiłbym o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa ggłośnik w telefonie? Co robić?

---------- Post dołączono 30-08-12 o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano 29-08-12 o 18:23 ----------

Fredek pomóż!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m!chal
    Ostatnio robiłem format telefonu i karty sd (poprzez telefon, nie kompa). Jakiś czas po tym przyszła mi aktualizacja softa do 2.3.5. Zajmowała ona 40,8MB. Ściągnąłem, jednak po zakończeniu powiadomiło mnie, iż instalacje jest niemożliwa bo mam nieoryginalnego softa. W tym problem, że nigdy nic nie robiłem w telefonie oprócz wrzucania muzy, i instalowania aplikacji z marketu. O co może chodzić ?

Po kolejnym formacie telefonu problem nadal aktualny. Co mogę zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi