Skocz do zawartości
Johny3

Backup w Titanium Backup

Rekomendowane odpowiedzi

Johny3

Cześć,

mam pytanie odnośnie backupu w TiB. Mam zamiar wrzucić sobie ROM ICS Nova HD i chcę mieć aplikacje "po staremu", czyli zainstalowane apki i ich dane (save`y itp.). Wystarczy, że zrobię backup aplikacji użytkownika, a po instalacji wrzucę ten folder ponownie i za pomocą TiB przywrócę te aplikacje, czy nie da się tego tak łatwo zrobić? Oczywiście dla pewności zrobię backup całego systemu w recovery, ale tak jak mówię zależy mi na zachowaniu aplikacji i ich save`ów (pomijam te, które mają save`y zapisane w plikach np. w folderze Android).

Opłaca się robić backup aplikacji systemowych, czy wystarczą aplikacje użytkownika?

Jeszcze jedno, jak zrobię sobie kopię SMSów w LG PC Suit to zadziała ich przywrócenie do ISC czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Johny3

Dobra, zrobiłem i działa, zrobiłem backup wszystkich aplikacji, a teraz w NOVA HD odpaliłem i zaznaczyłem Przywróć brakujące aplikacje i wszystko działa. Gry mają save`y itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z 2.3 do 4.0 działa, ale z powrotem mi backup się nie załadował (tzn. dane z ICS na Gingerze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Johny3

Ja na szczescie mam na kompie ten backup i teraz bede wracal na v20s bo telefon mi nie dzwoni...

Wysłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też korzystam z titanium backup, jednak poszukuje aplikacji która przywróci mi oprócz zapisu stanu gry, dane które są ścigane po zainstalowaniu takiej gry, często jest to ponad 1Gb, pobierane przez WiFi. I właśnie tego chce uniknąć.

Czy titanium backup może taka kopie wykonać?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Johny3
Też korzystam z titanium backup, jednak poszukuje aplikacji która przywróci mi oprócz zapisu stanu gry, dane które są ścigane po zainstalowaniu takiej gry, często jest to ponad 1Gb, pobierane przez WiFi. I właśnie tego chce uniknąć.

Czy titanium backup może taka kopie wykonać?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie ma takiej appki chyba, ale przeciez podlacz telefon do kompa i skopiuj sobie te foldery z danymi gier i po wipe wrzuc tam gdzie byly wczesniej.

Wysłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, bo w sumie to mnie najbardziej denerwuje gdy zmieniam rom. W takim wypadku będę musiał ręcznie kopiować wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi