Skocz do zawartości
gilbercik

Jak wyłączyć pokazywanie treści SMS-a w pasku powiadomień (podczas otrzymania wiadomości)?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy można wyłączyć wyświetlanie powiadomienia o nowym SMS-ie w pasku powiadomień w trakcie otrzymywania SMS-a (górna część ekranu głównego)? - pokazuje się tam również treść wiadomości, co szczególnie mnie irytuje.

Testowałem różne ustawienia włączania/wyłączania powiadomień i dźwięków i nie mogę uzyskać pożądanego efektu:

- po przyjściu SMS-a słyszę normalnie przypisany temu dźwięk

- nie wyświetla się żadne powiadomienie w pasku powiadomień

Czy da się to zrobić?

Pozdrawiam,

G.

P.S. Jeśli admin/mod uzna, że temat jednak jest ogólnosystemowy, a nie samsungowy - przepraszam i proszę o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.

Edytowane przez gilbercik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/WARNT]

Dopisz, że chodzi Ci o wyłączenie pokazywania treści wiadomości w pasku powiadomień podczas otrzymywania sms'a.

Z tego co się orientuje to w stockowej aplikacji się nie da.
    GoSMS posiada taką funkcję (widać tylko ikonkę, bez tekstu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Face

DA się ustawić w stocku jak najbardziej.

Wchodzisz w wiadomości, lewy przycisk, następnie wybierasz ustawienia i na samym dole masz do zaznaczenia Powiadomienia (wyświetla powiadomienia o wiadomościach w pasku stanu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Qane

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, miałem nadzieję, że da się to zrobić bez wsparcia zewn. aplikacji.

@FaceBDG

Po odznaczeniu wspomnianej przez Ciebie opcji (próbowałem już tego) przyjście SMS-a nie jest sygnalizowane dźwiękiem - chociaż powiadomienia nie pokazują się w pasku. Mi chodzi o uzyskanie podwójnego efektu - jest dźwięk i jednocześnie nie ma powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Face

Ffaktycznie, nie zauważyłem, że przy odznaczaniu powiadomienia, nieaktywne staje się też ustawienie dźwięku wiadomości, a co się z tym wiąże - dźwięk wiadomości zostaje wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ja Wam powiem, że mnie się nie wyświetla tekst wiadomości ani żadnego innego powiadomienia w panelu powiadomień i mnie za to wkurza to, że nie wyświetla się....

ktoś jakiś pomysł żeby się pokazywało?

i tak mam oznaczone (powiadamiaj o otrzymaniu wiadomości dźwiękiem i ikonami wyświetlanymi na pasku stanu) i (pokazuj poglądy nowych wiadomości na ekranie blokady i w oknach wyskakujących_

Edytowane przez Ikaaaa93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi