Skocz do zawartości
NoPerfect

HTC ONE V - Oficialny temat dla posiadaczy smartfona

Co sądzisz o HTC ONE V ?  

232 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o HTC ONE V ?

• Świetny Smartfon
      • Dobry Smartfon
      • Przeciętny Smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

boczki

witam, mam maly problem z moim one v, strasznie muli, szczegolnie gdy wlacze transmisje danych to czasami ma opoznenia parosekundowe, telefon czysty, nic nie jest powgrywane, jedynie go sms pro - czy jest jakas mozliwosc przyspieszenia telefonu ? czy niestety procesor zamontowan w One V bedzie mi jeszcze troszke utrudniac zycie ? :(

a drugie pytanie : mam pewien problem z kontaktami, wyswietla mi z karty sim i z tel i sa one niestety zduplikowane na liscie, wchodzilem w kontakty > wybor ksiazka telefoniczna : telefon lecz niestety gdy wracam do kontaktow z 'pulpitu' znow sa one zduplikowane, wyswietla i sim i telefon, idzie to jakos zmienic ? poniewaz kontakty sim czasami zamulaja - znika nazwa i zostaje sam numer, mial ktos podobny problem ? moze zna rozwiazanie ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema :D Będe kupował prawie nówkę od kuzynki za 150zl. Czy się oplaca? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Od kilku dni nie działa mi przycisk power, odblokowywałem go dzwoniąc z drugiego telefonu.

Dzisiaj niestety telefon się wyłączył, czy da się go jakoś włączyć bez tego przycisku?

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serwis:oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inaczej się nie da? Poprzez podłączenie do komputera? Nie ma nic takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem dzisiaj sweep2wake, niestety nie działa, po włączeniu wyświetla mi ,,s2w not detected'', wie ktoś jak to zrobić?

Edit. Już wszystko zrobione.

Boczki, nie ma co się dziwić, ten smartfon nie jest demonem prędkości, ba czasami doprowadza do szału, nie polecam go osobom oczekującym szybkiej pracy od smarfona.

Edytowane przez barteksm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganjax

Mialem ten telefon, totalna porazka, po tygodniu mulil niemilosiernie, sense nie wyrabialo, cm nie pomagalo, totalny badziew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

Tak samo. Hov bez custom roma po tygodniu sie nie da uzywac. Potem niewiele lepiej bo ciagle full wipea trzeba robic. Facebooka od razu wywalic bo fon nie wyrabia. Plus za fajny przyjemny wyglad i aluminiowa obudowe. Podzespoly jak na 2013 rok to porazka. Ten procek i 510 ramu to moze na iosa ale nie na androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam lubię ten telefon.

Łatwo się root'uje, custom rom można wrzucić na przerwie w pracy. Może i z jego parametrami Sense od HTC nie wyrabia, ale po co to komu jak można mieć CM10?

Nie wiem, czego oczekujecie od telefonu za 150PLN? jak wam 'muli' to kupcie HTC One M8....:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi