Skocz do zawartości
NoPerfect

HTC ONE V - Oficialny temat dla posiadaczy smartfona

Co sądzisz o HTC ONE V ?  

232 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o HTC ONE V ?

• Świetny Smartfon
      • Dobry Smartfon
      • Przeciętny Smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

No to powiem, ze jak 4GB przy takim podziel to trochę mało na apki dla użytkownika. Skoro ICS mieści się na Desire sam, czysty bez sense to dodając sense 4 powinno jednak być więcej miejsca na programy, multimedia itd. Wiem, że do mp3, zdjęć itd przeznaczona jest karta pamięci (w tym wypadku chyba powinna być cała) ale mimo wszystko. No chyba..., że tak jak w samsungu w tej pamięci mieści się kopia romu do przywracania w razie "W" to rozumiem taki podział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to powiem, ze jak 4GB przy takim podziel to trochę mało na apki dla użytkownika. Skoro ICS mieści się na Desire sam, czysty bez sense to dodając sense 4 powinno jednak być więcej miejsca na programy, multimedia itd. Wiem, że do mp3, zdjęć itd przeznaczona jest karta pamięci (w tym wypadku chyba powinna być cała) ale mimo wszystko. No chyba..., że tak jak w samsungu w tej pamięci mieści się kopia romu do przywracania w razie "W" to rozumiem taki podział.

Ja mogę na oryginalnym sofcie przenosić wszystkie apk na kartę pamięci więc to 4gb praktycznie nie jest zupełnie używane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadaczy słuchawki htc one v .mam kilka pytań odnośnie działania sprzetu

1 alarm wibracyjny

2 kompas cyfrowy

3czy zadziala jako router wifi

4jak z zasiegiem wifi czy nie gubi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yorob

mam pytanie do użytkowników tel w playu: jak u Was z zasięgiem? u mnie czasami bardzo słabo, może ktoś zna jakiś sposób na lepszy zasięg? Ustawiacie jako sieć PLAY czy automatycznie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"po kilku dniach pracy bez restartu telefonu, w menadżerze pamięci odczytałem, że zostało 167 MB wolnej pamięci RAM (telefon ma jej łącznie 512 MB). Mimo więc zastosowania rozbudowanego interfejsu Sense 4, jakiejś tragedii z dostępną pamięcią nie ma i nie spotkałem się ani razu z komunikatem o braku wolnych zasobów. Warto przy tym zuważyć, że HTC zastosował tu iPhone'owy trick - większość aplikacji po zminimalizowaniu nie jest utrzymywana w pamięci jako aktywne procesy i np. powrót do przeglądarki internetowej powoduje ponowne wczytanie się witryny. No i wreszcie przyszła pora na benchmarki." Pewna recenzja

Hmm co to ma znaczyć ? że jak włączę angrybirds to przeglądarka mi się wyłączy? Możecie to sprawdzić? Jak dla mnie to niedopuszczalne. Jestem bliski kupna one v i potrzebuje nieco opini. Jak jest z baterią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam pytanie do użytkowników tel w playu: jak u Was z zasięgiem? u mnie czasami bardzo słabo, może ktoś zna jakiś sposób na lepszy zasięg? Ustawiacie jako sieć PLAY czy automatycznie??

Też mam słaby zasięg. Problem rozwiązałem w ten sposób, że korzystając z Widgetsoida wyrzuciłem na pulpit ustawienia trybu sieci. Jak nie potrzebuję korzystać z transferu to przełączam na "Tylko GSM" i mam praktycznie zawsze max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    "po kilku dniach pracy bez restartu telefonu, w menadżerze pamięci odczytałem, że zostało 167 MB wolnej pamięci RAM (telefon ma jej łącznie 512 MB). Mimo więc zastosowania rozbudowanego interfejsu Sense 4, jakiejś tragedii z dostępną pamięcią nie ma i nie spotkałem się ani razu z komunikatem o braku wolnych zasobów. Warto przy tym zuważyć, że HTC zastosował tu iPhone'owy trick - większość aplikacji po zminimalizowaniu nie jest utrzymywana w pamięci jako aktywne procesy i np. powrót do przeglądarki internetowej powoduje ponowne wczytanie się witryny. No i wreszcie przyszła pora na benchmarki." Pewna recenzja

Hmm co to ma znaczyć ? że jak włączę angrybirds to przeglądarka mi się wyłączy? Możecie to sprawdzić? Jak dla mnie to niedopuszczalne. Jestem bliski kupna one v i potrzebuje nieco opini. Jak jest z baterią?

gó**o prawda że się wulgarnie wyrażę .

No słuchając ciągle muzyki troche sms`ów i telefonów, przy ekranie na 50% trzyma mi już 2 dzień i jest 57% baterii więc do 4-5 dni nawet jest możliwość , a słucham muzyki 2-3h dziennie . Czasem w porywach do 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mogę na oryginalnym sofcie przenosić wszystkie apk na kartę pamięci więc to 4gb praktycznie nie jest zupełnie używane :)

No to extra. Mi dopiero za rok umowa konczy sie ale juz teraz chcial bym go miec. Az zaczalem oferty przegladac na play.pl :P

W tym tygodniu pojde go obejrzec na zywo hehe. Skonczyla by sie w koncu praca na gotowanych romach, a przede wszystkim codzienne ladowanie baterii, a moj Desire sluzyl by juz jako tel do nawigacji ;) ;P

Wysłane z mojego HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok chyba się zdecyduję na one v. Jeszcze jedno pytanko. Czy posiadacie odblokowywanie twarzą tzw face unlock. I czy podczas kręcenia filmów można robić zdjęcia w pełniej rozdzielczości czy tylko w HD? (bo rożne serwisy różnie twierdzą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ok chyba się zdecyduję na one v. Jeszcze jedno pytanko. Czy posiadacie odblokowywanie twarzą tzw face unlock. I czy podczas kręcenia filmów można robić zdjęcia w pełniej rozdzielczości czy tylko w HD? (bo rożne serwisy różnie twierdzą)

Odblokowanie twarzą ? Nie wiem nie wiem ale zapewne nie poprzez brak przedniej kamery . Co do zdjęć chyba tylko hd ale pewno da sie to zmienić .

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi