Skocz do zawartości
NoPerfect

HTC ONE V - Oficialny temat dla posiadaczy smartfona

Co sądzisz o HTC ONE V ?  

232 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o HTC ONE V ?

• Świetny Smartfon
      • Dobry Smartfon
      • Przeciętny Smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

Fate

hmmm za pewnie nie tyczy to samego telefonu, ale w programie "pogoda" nie potrafi mi znaleźć miejsca w którym aktualnie przebywam, tylko pokazuje mi "aktualna lokalizacja" zamiast napisać "częstochowa" może ktoś się z tym spotkał? Usunąłem wszystkie inne Londyny i Nowe Jorki z tej listy heh :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmmm za pewnie nie tyczy to samego telefonu, ale w programie "pogoda" nie potrafi mi znaleźć miejsca w którym aktualnie przebywam, tylko pokazuje mi "aktualna lokalizacja" zamiast napisać "częstochowa" może ktoś się z tym spotkał? Usunąłem wszystkie inne Londyny i Nowe Jorki z tej listy heh :P

Mi normalnie na pulpicie pokazuje moją wieś ...

A to jest takie zadupie że na mapie tego nie ma ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maku

a ja nie mogę usunąc standardowych lokalizacji,pogoda=>menu=>edytuj karty... i tutaj jest pusto:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fate

no właśnie baniak powinno spokojnie znajdywać, jak masz w ustawieniach ustawione wszystko? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to już ostatnie pytanko odnośnie HTC ONE V . Mianowicie czy urządzenie jest wspierane (aktualizacje) ?

I pytanie od posiadacza(y) one v ale z salonu orange. Czy jest coś zmodyfikowane? Chodzi mi o logo przy włączaniu iczy jakieś opcje menu czy aplikacje są zawalone tym syfem od orange?? Pytam się dlatego bo z orange one v jest tańsze a jednocześnie chyba(z simlockiem i ewentualnym syfem) I czy ma znaczek orange z tyłu obudowy?

A jeszcze jedno. Czy telefon ma jakiś przycisk reset? Bo baterii nie da się wyciągnąć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobra to już ostatnie pytanko odnośnie HTC ONE V . Mianowicie czy urządzenie jest wspierane (aktualizacje) ?

I pytanie od posiadacza(y) one v ale z salonu orange. Czy jest coś zmodyfikowane? Chodzi mi o logo przy włączaniu iczy jakieś opcje menu czy aplikacje są zawalone tym syfem od orange?? Pytam się dlatego bo z orange one v jest tańsze a jednocześnie chyba(z simlockiem i ewentualnym syfem) I czy ma znaczek orange z tyłu obudowy?

A jeszcze jedno. Czy telefon ma jakiś przycisk reset? Bo baterii nie da się wyciągnąć :/

Kolejny raz podkreślam że w tym temacie kwestia logo operatora była poruszana. Nie ma nic od operatorów . Blokada telefonu odpowiada za reset etc. Posiada wsparcie .

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny raz podkreślam że w tym temacie kwestia logo operatora była poruszana. Nie ma nic od operatorów . Blokada telefonu odpowiada za reset etc. Posiada wsparcie .

mój z orange ma logo przy starcie/wyłączaniu, aplikacje i simlocka ;/ na szczęście na obudowie nic nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mój z orange ma logo przy starcie/wyłączaniu, aplikacje i simlocka ;/ na szczęście na obudowie nic nie ma

Co do tego jedno jest pewne żaden model w polsce ONE V nie ma na obudowie znaczka orange, bynajmniej jest to w 99.99% pewne ;)

Co do softa już mniej a simlocka nieliczne mają zdjętego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich na forum.

Od kilku tygodni szukam nowego telefonu. Początkowo wybór padł na Samsunga Galaxy S+, ale ostatnio zauroczył mnie HTC One V.

Nie jestem jakimś hardkorowym uzytkownikiem smartfonów, specyfikacja mi styka, aparat też, do tego świetny design, no i android 4.0 na starcie, plus wsparcie producenta, czyli HTC (czego nie mozna powiedzie o samsungu, który wspiera tylko najdrozsze modele czyli SII, SIII).

Jestem już niemal na 95% zdecydowany na One V.

Mam jednak pytanko - czy w Sense 4.0 będzie możliwość ustawienia (jakaś nakładka, aplikacja itp.) animacji zegara? Chodzi mi o animowany zegar kartkowy (klapkowy) znany ze wcześniejszych modeli. Bardzo mi się to zawsze podobało w HTC, a nigdy niestety nie miałem jeszcze fona tej marki. Wiem, że firma zrezygnowała z wszelkich animacji na ekranie głównym w Sense 4.0, ale czy na zawsze?

Czekam na info i pozdrawiam wszystkich uzytkowników HTC.

Ja dla odmiany jestem w Play, ale One V proponując mi za 350 zeta przy abonamencie 69 zł. Dlatego przenoszę numer do Orange, tam One V dostanę za 169 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie telefon bardzo mi się podoba, trochę cichy głośnik podczas rozmowy :) ale poza tym - super

Edytowane przez Joahana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi