Skocz do zawartości
NoPerfect

HTC ONE V - Oficialny temat dla posiadaczy smartfona

Co sądzisz o HTC ONE V ?  

232 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co sądzisz o HTC ONE V ?

• Świetny Smartfon
      • Dobry Smartfon
      • Przeciętny Smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

ja

W Play jest cholerny problem z zasięgiem na tym telefonie kiepska antena w telefonie i kiepskie nadajniki kumulują się w brak zasięgu 3G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hiroes
    W Play jest cholerny problem z zasięgiem na tym telefonie kiepska antena w telefonie i kiepskie nadajniki kumulują się w brak zasięgu 3G.

Ja zamierzam kupić go w sklepie, z tego co czytałem simlocka nie będzie, pytanie czy w związku z problemami zasięgu w Play wszystko będzie ok u mnie?!

Panowie jak wygląda sprawa z zasięgiem w Orange? Jeśli miałbym wybierać w komisie One V pochodzenia Orange vs Play co radzicie?

Będzie to mój pierwszy smartfon, a zasięg to podstawa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja zamierzam kupić go w sklepie, z tego co czytałem simlocka nie będzie, pytanie czy w związku z problemami zasięgu w Play wszystko będzie ok u mnie?!

Panowie jak wygląda sprawa z zasięgiem w Orange? Jeśli miałbym wybierać w komisie One V pochodzenia Orange vs Play co radzicie?

Będzie to mój pierwszy smartfon, a zasięg to podstawa...

Telefon ma aluminiową obudowę, która na pewno nie poprawia przez to zasięgu. Orange i Play maja różne plusy i minusy jeśli chodzi o sygnał - nie martwiłbym się tym.

Natomiast osobiście nie polecam ci kupna telefonu w komisie - jak kupować smartfona to tylko nówkę u operatora, albo w sprawdzoym sklepie z elektroniką.

Nawet jeśli komis, czy punkt z komórkami chwali się, że ma nówkę, to bardzo często są to telefony sprowadzane, przy których ktoś grzebie, przez to później pojawiają się różne problemy (bateria siada!) itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rain86

@up

Są też komisy, które sprzedają sprzęt fabrycznie zapakowany, ofoliowany z plombami producenta. Ja np. kupiłem tak swojego ONE S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hiroes

Zakup u operatora odpada, plus nie ma go w swojej ofercie ;/

Mam do wyboru allegro lub komis, wychodzę z założenia, że lepiej pobawić się trochę na miejscu i sprawdzić niektóre rzeczy, a wiadomo na allegro tego nie zrobię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rain86 - oczywiście masz rację i w takich przypadkach nie ma zastrzezen co do pewności sprzetu. Jednak w większości przypadków telefony w komisach i punkcikach ogłaszającyh się na allegro są "święcone". Smartfony nie są tanie, warto więc wydać kasę z głową.

Przy okazji ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony: "czy w One V, gdzie zainstalowany fabrycznie jest Sense 4.0 można ustawić animowany zegar klapkowy (kartkowy), znany ze starszych modeli HTC?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do zasięgu w orange jest wyśmienity nie gubi się i mimo obudowy śmiga równo, więc nie narzekam .

Co do playa są różne opcje ale jest bardzo słaby z tego co slyszalem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hiroes
    Co do zasięgu w orange jest wyśmienity nie gubi się i mimo obudowy śmiga równo, więc nie narzekam .

Co do playa są różne opcje ale jest bardzo słaby z tego co slyszalem .

o taką odpowiedź mi chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powli zaluje zakupu tego telefonu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi