Skocz do zawartości
daredevil.mk

Synchronizacja zdjęć z Gmail w Andro 2.1 - wyłączona?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Proste pytanie, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Wszyscy znamy problem z synchronizacją zdjęć, podczas której znacznie tracą one na jakości. Szukając rozwiązania innego niż wyłączenie synchronizacji, lub utworzenie kontaktów w kat. telefon natrafiłem na wątek: Zdjęcia kontaktów w Android - Konta – Pomoc W związku z nim mam pytanie - czy w Androidzie 2.1 została wyłączona synchronizacja zdjęć kontaktów z gmail'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

W Andku 2.1 synchronizacja zdjęć z gmailem działa jak działała wcześniej czyli jakość zdjęć drastycznie spada po synchronizacji. Jest za to sposób na ładne zdjęcia kontaktów przez utworzenie kopii kontaktu w telefonie i połączeniu go z tym googlowym.

Wysłane z HTC Hero dzięki Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W Andku 2.1 synchronizacja zdjęć z gmailem działa jak działała wcześniej czyli jakość zdjęć drastycznie spada po synchronizacji. Jest za to sposób na ładne zdjęcia kontaktów przez utworzenie kopii kontaktu w telefonie i połączeniu go z tym googlowym.

Możesz podpowiedzieć w jaki sposób zrobić to najszybciej?:chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

A więc przykładowo masz kontakt Jan Kowalski typu Google. Dodajesz nowy kontakt Jan Kowalski typu Telefon, do którego nie wpisujesz żadnych danych ale dodajesz zdjęcie. Wracasz do listy kontaktów i edytujesz Kowalskiego typu Google. W prawem górnym rogu klikasz na łącze i na kolejnym ekranie łączysz kontakty, dajesz wstecz, znów klikasz na łącze i teraz klikasz na zdjęcie i pojawi się pytanie, które ma być domyślne, wybierasz to z kontaktu typu Telefon i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za łopatologię! Jestem nowy i do mnie tak trzeba:zabawa:

Troche roboty bedzie ale to nic... To zreszta chyba jak na razie jedyne wyjscie?..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi