Skocz do zawartości
tracersebala

PYTANIE Myszka/Klawiatura OTG grzanie się płyty głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie czy po podłączeniu myszki/klawiatury poprzez ten kabelek OTG do naszego neo v/neo płyta główna może się spalić ? Czytałem że pendrive nie może być podłączony dłużej niż 15 minut bo płyta główna niemiłosiernie się nagrzewa i może ulec uszkodzeniu, jak jest w przypadku myszki bądź klawiatury ? Też jest ograniczenie czasowe ? Proszę o konkretne odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Wydaje mi się to dziwne, pendrive mam podłączony teraz od godziny i nic sie nie dzieje, temp jest normalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki masz ten kabelek OTG ? jakiś oryginalny czy zwykły z allegro za 15zł ? a tu ten temat który czytałęm http://forum.android.com.pl/f306/livedock-usb-otg-maksymalny-czas-poa-ae-czenia-147421/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby to działało to telefon musi puszczać większe napięcie, więc wg mnie jest to normalne, że się trochę grzeje.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Jakiś zwykły najtańszy mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4mil

Bzdura. Fakt że telefon się nagrzewa w okolicach portu bo dostarcza tam sporą ilość energii (jakoś trzeba tego pendrive, myszkę zasilić) natomiast myślę że nie ma mowy o jakimkolwiek uszkodzeniu. To tak jakby ładowarka nie mogła być podłączona do telefonu dłużej niż 15min bo go uszkodzi. W przypadku ładowarki jest tak że to telefon jest zasilany jednak takim samym prądem, z tego samego portu więc dlaczego pendrive miałby go uszkodzić a ładowarka nie? Bezsens... Nie mam pojęcia skąd ta plotka o tych 15min...

BTW u mnie telefon bardziej się nagrzewa gdy go podkręcę do 1,4Ghz i zagram z 30min w Modern Combat 3 niż gdy mam podpiętą klawiaturę USB przez godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bzdura. Fakt że telefon się nagrzewa w okolicach portu bo dostarcza tam sporą ilość energii (jakoś trzeba tego pendrive, myszkę zasilić) natomiast myślę że nie ma mowy o jakimkolwiek uszkodzeniu. To tak jakby ładowarka nie mogła być podłączona do telefonu dłużej niż 15min bo go uszkodzi. W przypadku ładowarki jest tak że to telefon jest zasilany jednak takim samym prądem, z tego samego portu więc dlaczego pendrive miałby go uszkodzić a ładowarka nie? Bezsens... Nie mam pojęcia skąd ta plotka o tych 15min...

BTW u mnie telefon bardziej się nagrzewa gdy go podkręcę do 1,4Ghz i zagram z 30min w Modern Combat 3 niż gdy mam podpiętą klawiaturę USB przez godzinę.

Dzięki wielkie piwko polecniało ;) a teraz coś z innej beczki... wspomniałeś że grasz w modern combat 3, możesz podać mi download wersji na nasz telefonik ? i czy tam działą zarówno multiplayer przez internet jak i single player na misje ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4mil

Google Play lub strona gameloftu :) Ja maiłem farta i kupiłem w promocji za 3,14zł. Proszenie i podawanie linków do wersji crakowanych jest tu surowo zabronione. Zresztą jest to odbieganie od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że troche odbiegłem od tematu ale jak napisałeś że grasz w mc3 to musialem zapytać czy nie masz zcrackowanej wersji bo szukam tej gry a szkoda mi kase wydawac w android market kosztuje ona około 22zł :zdegustowany: no nic dzięki za odpowiedzi już wszystko wiem temat do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi