Skocz do zawartości
MarjoAg

Jakie możliwości ma Galaxy Mini 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest najnowszy rom to tego telefonu?

Czy istnieje możliwość podkręcenia procesora?

Edytowane przez MarjoAg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    uiyiuiuiuiuiuyyiuuuiiuuyui[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Halny

Nie ma romòw do tego telefonu - jest zbyt nowy. Podkręcanie BĘDZIE możliwe wòwczas kiedy bd dostępny custom kernel.

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk

<goszka> Bardzo proszę o nie pisanie SKRÓTAMI! Nie każdy je rozumie!

Edytowane przez goszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D2mian

Obecnie jest jedynie Ginger 2.3.6

Co do płynności działania nie można mieć absolutnie zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem Mini 2 . Zastanawia mnie jedynie dlaczego nie ma konfiguracji internetu i mms na stronie ustaw.orange.pl Nie ma jej dla Mini 2 dla Ace2. Jest jakiś problem z skonfigurowaniem ustawien APN w tych modelach? .Dla innych telefonów pracujące pod tą samą wersja Andka jest opis konfiguracjii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D2mian
    Zastanawiam się nad kupnem Mini 2 . Zastanawia mnie jedynie dlaczego nie ma konfiguracji internetu i mms na stronie ustaw.orange.pl Nie ma jej dla Mini 2 dla Ace2. Jest jakiś problem z skonfigurowaniem ustawien APN w tych modelach? .Dla innych telefonów pracujące pod tą samą wersja Andka jest opis konfiguracjii.

Telefon brałem bez brandu i nie miałem kompletnie żadnego problemu z APN'ami. Telefon po włączeniu był od razu gotów do pracy! Nic nie musiałem ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geckon

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem Mini 2, to zastanów się, czy nie lepiej jednak wybrać Ace 2. Bierzesz to w abonamencie, czy bez umowy? I jeszcze kwestia-do czego będziesz go używał? Bo to mimo wszystko jeden rdzeń. I ekran jakiś...blady (to nie tylko moja opinia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Telefon z Plusa, jeszcze na brandowanym Romie siedzę. Kartę mam z T-mobile i nie mam problemu z internetem. Nawet nic nie ustawiałem, włożyłem i działa. MMS nie wysyłam, nie dostaję, więc tego nie potwierdzę, ale zapewne też nie ma z tym problemów, z resztą na forum są poświęcone tematy o tym i w razie czego można sobie ręcznie ustawić.

@UP W mini2 jedynie cienkawy jest aparat, brakuje autofocusa bardzo. Co do ekranu, tego nie potwierdzę. Kolory dobre i nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D2mian

Zgadzam się z Deragon w mini 2 jedynie aparat nie jest godzien pochwały. Co do ekranu to jak na TFT uważam że jeden z lepszych, oczywiście to nie Super AMOLED ale nie ma kompletnie do czego się przyczepić!!!

P.S. Ace 2 z wolnej dystrybucji kosztuje tyle co SGS+ tak więc nie wiem czy jest w ogóle sens porównywać ten telefon do SGM2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli póki co nie ma żadnego romu do Galaxy Mini 2 ? Ponieważ sam go kupiłem i chciałbym zmienić baterię na pasku z normalnej na procentową, jest chociaż taka możliwość ?

A np. ten root ? http://forum.android.com.pl/f78/tutorial-root-dla-samsung-galaxy-mini-2-gt-s6500-185873/

lub ten

http://forum.android.com.pl/f78/s6500-d-sgm2-kernel-dla-stock-romu-1-1-ghz-192188/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi