Skocz do zawartości
piterjoseph

Plamy na ekranie przy wyświetlaniu ciemnego tła

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z was miał na wyświetlanej czarnej tepecie czy przy oglądaniu filmów, czarniejsze plamy na ekranie? W nocy czy też w ciemnym pomieszczeniu są widoczne. Wcześniej miałem sgs 2 i z tym się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disip

Tak mają SAMOLEDy. Nie wszystkie, ale dużo ich. Jeśli bardzo widoczne - możesz odnieść na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz coś takiego widziałem w amoledach. To jest mój trzeci, strasznie denerwujące to jest. W sgs 2 ekran nie zapalał się a w sgs 3 lekko świeci;-( tylko te plamy nie świecą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disip

No niestety tak już jest. Ja jeszcze tego nie doświadczyłem i oby tak zostało.

Tak jak pisałem - jeśli są bardzo widoczne to możesz oddać ekran do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tak zrobię już dzwoniłem do samsunga. Nie powinno tak być i powiedzieli że nie jest to normalne przy amoledach na moje szczęście. Najgorsze jest to że człowiek sobie kupi telefon za prawie 3000 i musi oddawać do serwisu po jednym dniu użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    disip

No tak, wadliwe sztuki zawsze się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    land

Ja miałem tak na s2, w ogóle to nie przeszkadzało bo plamy widoczne były tylko w ciemności na czarnym ekranie. Wszystkie inne odcienie zakrywały te plamki, i podczas użytkowania nawet tego nie dostrzegałem.

Teraz odnośnie s3: jest możliwość zmiany jasności wyświetlacza przy pomocy górnej belki (tak jak w s2). Po zmianie z auto na manual nie działa, a było to dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@piterjoseph

Oddaj z tytułu niezgodności z umową, a nie oddawaj na gwarancję.

Specjalistą od tego nie jestem, ale poczytaj sobie inne wątki o tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn. co mam powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że masz czarne plamy na czarnym tle :) Ja też mam, w s2 tez miałem - natomiast moja jest niewielka. Różnic w odcieniach kolorów też nie zauważyłem. Jak cię to pocieszy to zobacz ten temat http://forum.android.com.pl/f167/plamy-na-ekranie-przy-wya-wietlaniu-czarnego-ta-a-109678/index2.html Dostaniesz nowy a placki pewnie i tak zostaną... może mniej będą rzucały się w oczy :)

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi