Skocz do zawartości
piterjoseph

Plamy na ekranie przy wyświetlaniu ciemnego tła

Rekomendowane odpowiedzi

land

Z tematu podanego przez Sekatora wnioskuję, że to rzecz normalna i możesz dostać z gwarancji też z plamami.

Jak są to plamki- olej temat bo i tak tego nie widać a nikt normalny w czarny ekran po ciemku się nie gapi, jak jakieś większe artefakty- gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że nikt tego nie zauważy, ale teraz cały czas leci mi tam wzrok i irytuje mnie to na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A włącz czarną tapetę i daj na full screena i do tego naciśnij, żeby się menu pokazało to czarnych plam nie będzie. Tak te ekrany mają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem testa dead pixelem(program ze sklepu) w nim jest opcja czarnego tła i naliczyłem ze 20 kropek czarnych wielkości łepka od szpilki,do tego na półtora rocznym galaxy s 2 też zrobiłem testa tym samym programem nie mam nawet jednej kropki,plamy czy też smugi.

Przy ustawieniu czarnej tapety też je widać hm?

Edytowane przez sinu600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo

ja naliczyłem ok 10 kwadracikó

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro zaniosę do serwisu niech wymieniają wyświetlacz. Ja też w i9100 takich kropek nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddawajcie z tytułu niezgodności z umową, nie na gwarancję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym oddał w tej niezgodności tylko chyba oni najpierw muszą to ocenić? Czy odrazu mogą wymienić na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo , te kropki i plamy miałem na sgs2 i mam i teraz, z doświadczenia wiem, ze wymiana nie pomoże, bo ten typ już tak ma. Jak będziecie wojować w serwisie i się powoływać na jakieś przepisy to wam wymienią wyświetlacz, i przy odrobinie szczęścia wolny od tej wady, ale... po kilku tygodniach kropki (u mnie wręcz plamy) znowu się pojawią. Naprawdę ten wyświetlacz tak ma, wiem, bo mam styczność z reklamacjami Galaxy Nexusa. W normalnym użytkowaniu tego nie widać, przy wyłączonym ekranie, pod światło można dostrzec te plamki. Tak samo jak różową czy zielonkawo-żółtą tintę - widać tylko na białym tle, gdy jasność ekranu jest minimum w połowie - prawie każdy egzemplarz tak ma. Wiadomo, że to się nikomu nie podoba, ale te ekrany naprawdę tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem 8 miesięcy sgs 1, 13 miesięcy sgs 2 , wielu moich znajomych ma sgh 2 i na żadnym takiego czegoś nie widzieliśmy. W serwisie samsunga też mi powiedziano że to jest wada a nie ten ekran tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi